logo itpoint.cz

Škoda Auto a.s. vybrala Český Telecom za hlavního dodavatele hlasových a datových telekomunikačních služeb

Český Telecom se stal hlavním dodavatelem hlasových telekomunikačních služeb akciové společnosti Škoda Auto. Příslušnou smlouvu podepsali předseda představenstva Škoda Auto a.s. pan Vratislav Kulhánek a generální ředitel ČESKÉHO TELECOMU a.s., pan Přemysl Klíma ve středu 7. března 2001.

Uzavřením kontraktu se Škoda Auto zařadila mezi společnosti využívající nevyšší cenový program pro podnikové zákazníky Business Platinum.

"Jsem podpisem právě této smlouvy opravdu potěšen. Úspěch nabídky naší firmy potvrzuje, že ČESKÝ TELECOM dokáže svým zákazníkům poskytnout nejen vysoce kvalitní služby pro hlasovou komunikaci, ale také komplexní komunikační řešení vyhovující potřebám klientům z řad nejvýznamnějších firem", uvedl při podpisu smlouvy pan Přemysl Klíma.

ČESKÝ TELECOM zároveň bude kromě běžných (pevných) hlasových a datových služeb automobilky provozovat nadále i komunikační sít propojující s využitím moderní technologie Frame Relay celkem 140 obchodníků značky Škoda Auto a.s.

Volitelné cenové programy pro podniky, ze kterých vycházely i podmínky podepsané smlouvy, začíná ČESKÝ TELECOM, a.s., poskytovat od 1. dubna 2001. Jejich prostřednictvím získají zákazníci, v závislosti na celkovém objemu telefonního provozu, zvýhodněné ceny pro meziměstská a mezinárodní volání.

ČESKÝ TELECOM, a.s., je s téměř čtyřmi milióny provozovaných telefonních stanic vedoucí telekomunikační společností v České republice. Prostřednictvím zásadní přestavby sítě, uskutečněné zejména ve druhé polovině 90. let, rozšiřuje nabídku o nejmodernější telekomunikační produkty. Pozornost přitom věnuje především využití růstového potenciálu datových a internetových služeb.

ČESKÝ TELECOM, a.s., patří podle své tržní kapitalizace a objemu obchodů k nejvýznamnějším firmám na českém kapitálovém trhu. Akcie společnosti jsou ve formě GDR obchodovány i na London Stock Exchange. Rating ČESKÉHO TELECOMU, a.s., trvale patří k nejvyšším, které mohou české společnosti získat od renomovaných mezinárodních ratingových agentur.

 www.telecom.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 12. března 2001 - pondělí