logo itpoint.cz

Společné prohlášení Českého Telecomu a Atlantic West

Konsorcium společností AT&T Wireless Services Inc. a Verizon Communications Inc. oznámili, že nedokázali dospět k dohodě o diskutovaném prodeji 49 % podílu Atlantic West B.V. ve společnosti Eurotel Praha Českému Telecomu - obě strany proto ukončily jednání.

ČESKÝ TELECOM, a.s., a Atlantic West B.V., konsorcium společností AT&T Wireless Services Inc. a Verizon Communications Inc. včera oznámili, že nedokázali dospět k dohodě o diskutovaném prodeji 49% podílu Atlantic West B.V. ve společnosti Eurotel Praha, s.r.o. ČESKĚMU TELECOMU. Obě strany proto ukončily jednání.

ČESKÝ TELECOM i Atlantic West hodlají s potěšením pokračovat v dosavadní pevné a efektivní partnerské spolupráci v Eurotelu. Obě strany jsou přesvědčeny o tom, že Eurotel zůstane i nadále úspěšným a vedoucím poskytovatelem mobilních telekomunikačních služeb v České republice.

Eurotel Praha, spol. s. r. o., je s více než 3 000 000 zákazníků vedoucím mobilním operátorem v České republice. Vysoce kvalitní sítě Eurotelu GSM (900/1800 MHz) and T!P (450MHz) pokrývají území, na němž žije 99% obyvatel České republiky. Eurotel Praha, spol. s r. o., nabízí široké spektrum služeb pro všechny skupiny zákazníků. Mezi residenčními zákazníky je oblíbená jeho značka předplacených karet Go. Zákazníci Eurotelu z řad firem spoléhají na služby s přidanou hodnotou. Eurotel je jediným operátorem v České republice, který ve své GSM síti nabízí nejmodernější mobilní technologie pro přenos dat - GPRS (General Packet Radio Service) and HSCSD (High Speed Circuit Switched Data).

 www.telecom.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 29. listopadu 2001 - čtvrtek