logo itpoint.cz

Společnost Altron získala zakázku na výrobu zálohovacího systému satelitní komunikace pro mírové operace NATO

Největší firma na trhu v ČR, která je specializována na problematiku záložního napájení dodá zálohovací systém pro zajištění satelitní komunikace pro mírové operace NATO v Bosně a Hercegovině.

Získání zakázky na výrobu zálohovacího systému pro zajištění satelitní komunikace pro mírové operace NATO v Bosně a Hercegovině a v Kosovu oznámila minulý týden společnost Altron. Dodávka zálohovacího systému je součástí zakázky, kterou získala společnost Telenor ( viz. >>> ). Síť bude poskytovat satelitní a mikrovlnou komunikaci sedmnácti lokalitám, má být zprovozněna do konce letošního roku.

Zálohovací systém bude tvořen kontejnery vybavenými zdroji UPS švýcarské firmy IMV Lan Pro 10-11 a motorgenerátory značky Progen z produkce společnosti KVR Technik Hořovice, která je dceřinou firmou Altronu.

Altron v loňském roce dosáhl konsolidovaných výnosů v hodnotě 403,8 milionu korun a zisku ve výši téměř 16 milionů korun. Kromě mateřské akciové společnosti zahrnuje skupina zahrnuje i dceřiné firmy KVR Technik Hořovice a Altron SK Bratislava. Firma podniká v oboru systémů záložního napájení, na trhu letos existuje desátým rokem.

 http://www.pointa.cz - Česká informační agentura
pk

Článek ze dne 25. září 2001 - úterý