logo itpoint.cz

Společnost Anect se stala strategickým partnerem společnosti Digiquant

Digiquant, světový dodavatel softwaru pro síťové infrastruktury používané v komunikačním průmyslu, si vybral jako strategického partnera pro východní Evropu společnost Anect.

Anect bude prodávat, implementovat a poskytovat podporu a servis pro Internet Management System (IMS), multiservisní platformu pro tvorbu, řízení a účtování služeb postavených na bázi IP.

IMS je plně integrované řešení pro správu řady služeb, které zahrnuje moduly pro autentikaci, autorizaci, aktivizaci služeb, zprostředkování, kalkulaci sazeb, účtování a péči o zákazníka. Jeho unikátní moduly IP Port a Pool Server umožňují maximálně efektivně využívat a spravovat danou síť. IMS umožňuje řídit a účtovat širokou škálu služeb, jako jsou například vysoko a nízko objemové linky, ISP, roaming, hostování, MPLS, VPN, VoIP a bezdrátové služby 2.5 a 3 generace, a to bez nutnosti náročné instalace.

"Jsme velice rádi, že za partnera společnosti Digiquant ve východní Evropě byla vybrána firma Anect. V České nebo Slovenské republice neexistuje firma, která by měla tak rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti komunikačních a informačních systémů jako právě Anect. A navíc, důraz na kvalitu a uspokojení zákazníků jsou ve firemní kultuře této firmy považovány za důležité podobně jako u společnosti Digiquant, což z firmy Anect činí optimálního partnera," prohlásil Jim Hanna, viceprezident společnosti Digiquant pro spolupráci s partnery v Evropě, Africe a na Blízkém východě.

O Anect a.s.

Společnost Anect poskytuje vysoce profesionální služby zákazníkům v oblasti budování informačních a komunikačních systémů. V roce 1994 se Anect stal partnerem společnosti Cisco Systems a postupně získal a obhájil nejvyšší stupeň certifikace "Cisco Gold Certified Partner".

O Digiquant

 www.digiquant.com Společnost Digiquant je významný světový dodavatel softwaru pro síťové infrastruktury používané v komunikačním průmyslu. Více než 70 celosvětových telekomunikačních firem používá Internet Management System (IMS) společnosti Digiquant. Více informací najdete na Digiquant.

 www.anect.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 21. listopadu 2001 - středa