logo itpoint.cz

Společnost Fincom byla ve 3. čtvrtletí velmi úspěšná - růst obratu o více než 30 %

Obrat společnosti dosáhl ve třetím kvartále výše 65,4 milionů Kč, což znamená nárůst přes 30 % oproti 3. čtvrtletí roku 2000. V dodávkách komunikačních zařízení Microcom na středoevropské trhy to znamenalo nárůst o 64 %.

Praha, 17. října 2001 - Fincom Group, skupina firem zaujímající přední postavení na středoevropském trhu s informačními a komunikačními technologiemi a službami, dnes ohlásila své prodejní výsledky za 3. čtvrtletí roku 2001. Obrat společnosti dosáhl ve třetím kvartále výše 65,4 milionů Kč, což znamená nárůst přes 30 % oproti 3. čtvrtletí roku 2000. V dodávkách komunikačních zařízení Microcom na středoevropské trhy to znamenalo nárůst o 64 %.

Společnost Fincom dále zvýraznila své vedení v oblasti ISDN technologií, když dodávky ISDN modemů značky Microcom se ve třetím čtvrtletí zvýšily více než trojnásobně v porovnání se stejným obdobím vloni. "Dodávky našich produktů a služeb získaly ve třetím čtvrtletí novou dynamiku a - co je pro nás velmi potěšující - naše společnost Fincom International zažívá úspěchy zejména v progresivním segmentu ISDN," řekl Martin Košut, výkonný ředitel Fincom Group. "Zároveň se nám podařilo posílit tým Fincom Group o zkušené top manažery, kteří přinesou do Fincomu novou energii pro další růst."

Ve třetím čtvrtletí pokračovala expanze Fincom Group na nové trhy, podepsány byly např. nové smlouvy v Maďarsku a Řecku. Dvě nové společnosti, Fincom.Net a Fincom - Materna Communications, pokračovaly v realizaci nových projektů v oblasti služeb. Díky úspěšným aktivitám vzrostl jejich podíl na celkových tržbách Fincom Group na více než 15 %.

Mezi nejdůležitější události uplynulého období se řadí

 www.fincomgroup.net
tisková zpráva

Článek ze dne 18. října 2001 - čtvrtek