logo itpoint.cz

Společnost Getronics zvýšila tržby

Getronics je významný světový poskytovatel služeb a řešení pro podnikové uživatele v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT)

Společnost Getronics vykázala v prvním pololetí tržby ve výši 2,101 miliardy eur, což představuje meziroční nárůst prodeje o téměř 10 procent. Čistý zisk společnosti za toto období činil 85 milionů eur, což podle Jany Hurdové ze společnosti Getronics naplňuje očekávání. Cena akcií společnosti stoupla po oznámení pololetních výsledků o osm procent.

Getronics je významný světový poskytovatel služeb a řešení pro podnikové uživatele v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Getronics má zastoupení ve 35 zemích, kde pracuje více než 30 000 pracovníků. Firma dosáhla v loňském roce obrat 4,1 miliardy eur.

V Getronics Czech Republic a Getronics Slovakia pracuje více než 120 pracovníků. Getronics se v ČR a SR zaměřuje zejména na systémovou integraci, systémy pro zpracování elektronických dokumentů, systémy pro řízení vztahů se zákazníkem (CRM), řešení v oblasti e-business, dodávky a outsourcing technické infrastruktury IS, automatizaci bankovních a poštovních poboček, konzultace, poskytování kvalitních servisních služeb v oblasti hardware, sítí a software.

 Česká informační agentura
pj

Článek ze dne 21. srpna 2001 - úterý