logo itpoint.cz

Společnost GTS jmenovala na pozici výkonného ředitele Tomáše Budníka

Největší alternativní telekomunikační operátor v České republice jmenoval nového výkonného ředitele, který bude zodpovědný za obchodní strategii a koordinaci klíčových aktivit společnosti.

Tomáš Budník jmenován výkonným ředitelem GTS.

Společnost GTS (původně GTS CzechNet, GTS INEC a DATTEL), největší alternativní telekomunikační operátor poskytující široké portfolio hlasových, datových a internetových služeb v České republice, jmenovala na pozici výkonného ředitele GTS Tomáše Budníka. Ve své nové funkci bude T. Budník zodpovědný za obchodní strategii a koordinaci klíčových aktivit společnosti.

O své nové pozici Tomáš Budník říká : "Mým cílem je soustředit se na přizpůsobení obchodní strategie GTS potřebám našich stávajících i budoucích zákazníků, samozřejmě i s ohledem na kvalitu a spolehlivost služeb. Za prioritu považuji posílení pozice GTS coby největšího alternativního telekomunikačního operátora."

Před nástupem na tuto pozici zastával funkci regionálního ředitele GTS pro Ostravu. Byl zodpovědný za rozvoj všech aktivit GTS v regionu Ostravského a Olomouckého kraje. Od roku 1999 pracoval jako obchodní ředitel společnosti GTS INEC s.r.o.

 Tomáš Budník Tomáš Budník začal svoji profesní dráhu v ŽDB Bohumín, kde pracoval na pozici informatika. Od roku1993 působil v jako správce sítě ve společnosti Biochemie s.r.o. Později zastával funkci oblastního obchodního ředitele firmy INEC s.r.o. pro Ostravu a od roku 1998 působil ve funkci obchodního ředitele celé společnosti INEC s.r.o. Tomáš Budník vystudoval Vysokou školu báňskou v Ostravě. Je ženatý. Jeho koníčkem je sport.

O společnosti GTS

GTS je největší alternativní telekomunikační operátor poskytující široké portfolio hlasových, datových a internetových služeb.
Společnost GTS vznikla spojením tří telekomunikačních firem - Dattel, GTS Czech Net a GTS INEC v únoru 2000. Dattel a.s. přinesla metropolitní optickou síť, licenci na poskytování veřejných telefonních služeb a propojovací smlouvu s dominantním operátorem.
Firma GTS Czech Net poskytla neveřejnou telekomunikační síť, licenci na poskytování hlasových služeb pro CUG a pan-evropskou síť.
GTS INEC byl předním českým ISP s regionální působností, díky kterému GTS nabízí bezkonkurenční národní (NIX) a mezinárodní konektivitu ( EBONE). Hlavním cílem společnosti GTS je nabídnout zákazníkům jedinečnou kombinaci služeb a připravit se tak na vstup na liberalizovaný telekomunikační trh.

 www.gtsgroup.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 9. března 2001 - pátek