logo itpoint.cz

Společnost GTS začne v Brně 1. října 2001 provozovat Kontaktní centrum pro své klienty v celé České republice

Jako sídlo non-stop call centra byla zvolena jihomoravská metropole Brno. Vzhledem k významu a velikosti tak Brněnský kraj patří mezi nejvýznamnější a nejdůležitější regiony společnosti GTS.

Brno, 19. září 2001 - Společnost GTS, největší alternativní telekomunikační operátor u nás, zahajuje počínaje 1. říjnem letošního roku provoz nového Kontaktního centra pro všechny své klienty na území České republiky. Jako sídlo non-stop call centra byla zvolena jihomoravská metropole Brno.

Klienti GTS tak na bezplatném telefonním čísle 0800 - 31 31 31 získají odpovědi na své dotazy a prostřednictvím operátorů mohou provádět změny v rozsahu využívání širokého portfolia nabízených hlasových, datových a internetových služeb.

Neméně významnou skutečností je, že otevřením zákaznického centra GTS zpočátku vytvoří 15 nových pracovních míst. Do budoucna pak, v návaznosti na rozvoj liberalizovaného telekomunikačního trhu u nás a získání nových zákazníků, počítá s dalším rozšířením těchto služeb.

Mezi nejvýznamnější současné klienty GTS v Brněnském kraji patří například společnosti :

Vzhledem k významu a velikosti tak Brněnský kraj patří mezi nejvýznamnější a nejdůležitější regiony společnosti GTS.

Jedním z dalších aktuálních cílů GTS je výrazné snížení ceny volání z pevných linek do mobilních sítí. Poplatky mobilních operátorů nejsou nijak podložené skutečnými náklady a odrážejí historickou politiku, která vznikla v době, kdy na trhu začal působit první mobilní operátor.

Velkou část svých zisků vytvářejí mobilní operátoři právě z propojovacích poplatků a neúměrně vysoké sazby se odrážejí na vysokých cenách při hovorech z pevné do mobilní sítě. Za tímto faktem stojí jediný záměr mobilních operátorů a to donutit prostřednictvím poplatků z pevných sítí ty, kteří si chtějí zavolat na mobilní síť, pořizovat si mobilní telefony. Společnost GTS je přesvědčena, že snížení těchto propojovacích poplatků je nevyhnutné. Současný tarif za propojení, sjednaný individuálně s každým operátorem, se pohybuje v rozmezí od 6,50 - 7,50 za minutu. Za přiměřený pak GTS považuje 1,21 Kč. Cílem je dosáhnout takového propojovacího poplatku, který bude odrážet skutečné náklady a nikoli diktát mobilních operátorů, jak je tomu doposud, protože na stávající stav doplácejí především koncoví zákazníci.

 www.gtsgroup.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 21. září 2001 - pátek