logo itpoint.cz

Společnost Levi Systems otevřela v těchto dnech již druhou slovenskou pobočku

Hlavním cílem bratislavské pobočky bude posílení obchodních aktivit na slovenském trhu, bude také sloužit i jako kontaktní místo pro public relations a nábor nových pracovníků.

Druhou slovenskou pobočku otevřela v těchto dnech společnost LEVI Systems, která je dodavatelem služeb v oblasti IT. "Hlavním cílem bratislavské pobočky, která bude zaměstnávat okolo deseti pracovníků, je v první fázi posílení obchodní aktivity LEVI Systems na slovenském trhu. Pobočka bude sloužit i jako kontaktní místo pro public relations a nábor pracovníků," sdělila Kateřina Soptenková z agentury Creo, která firmu mediálně zastupuje.

LEVI Systems plánuje v příštím roce vytvořit v Bratislavě technologické centrum pro své zahraniční klienty, která má být zaměřeno na vývoj softwaru, outsourcing, podporu a administraci systémů. "Do budoucna LEVI Systems plánuje zaměstnat desítky IT specialistů z oblasti telekomunikací, podnikových informačních systémů či databází," dodala Soptenková. První slovenská kancelář společnosti je v Trenčíně.

Akciová společnost LEVI Systems je od roku 1996 dodavatelem služeb v oblasti IT. Orientuje se na zakázkový vývoj softwaru, poradenství a technickou podporu především na zahraničních trzích. Kromě České republiky a Slovenska má pobočky v Německu, Polsku a Velké Británii. Za první čtvrtletí letošního roku dosáhla skupina firem LEVI Systems tržeb v celkovém objemu více než dva miliony eur. Mezi klienty LEVI Systems patří například společnosti Siemens, SGI, Lucent Technologies, Nokia, Ericsson, Witron či Bull. V letošním roce chce firma dosáhnout obratu přes 13 milionů eur a zaznamenat tak 150procentní meziroční růst.

 Česká informační agentura
pk

Článek ze dne 11. května 2001 - pátek