logo itpoint.cz

Společnost MediaRing spustila nový program pro internetové telefonování

MediaRing bude odměňovat za zprostředkování nových zákazníků pro levné internetové telefonování z počítače na telefon.

Firma MediaRing, přední společnost v oblasti hlasových služeb na internetu pro obchodníky i individuální uživatele, včera spustila nový program. Firmy, které mají vlastní internetové stránky, budou moci získat peníze za to, že na svém serveru umístí odkaz na levné
internetové telefonování přes MediaRing. Tento program je určen pro všechny firmy, které se chtějí stát prodejci levného internetového telefonování, které nabízí společnosti MediaRing.

Registrace prodejců je zcela zdarma. Jediné co musí zájemce udělat po registraci na serveru MediaRing, je zařadit odkaz na stránky firmy MediaRing do své prezentace na internetu. Firma MediaRing zaplatí prodejcům až 15 % z částky, kterou utratí zákazník za telefonní služby na serveru MediaRing, pokud tento zákazník vstoupil na server společnosti MediaRing přes internetové stránky příslušného prodejce.

Zájemci, kteří se chtějí stát prodejci těchto služeb, se mohou registrovat na adrese :

Společnost IDC, která se zabývá průzkumem trhu, předpovídá, že internetová telefonie ročně poroste o 119 %, z původní hodnoty 2,7 miliardy minut v roce 1999 na hodnotu 135 miliard minut v roce 2004.

Společnost MediaRing nabízí zákazníkům telefonické služby z vlastního PC. Pomocí této služby mohou zákazníci volat za nízké ceny na libovolná čísla doma i v zahraničí, včetně čísel mobilních telefonů. Díky partnerství s firmou China Netcom Corporation Ltd. (CNC) nabízí společnost MediaRing hovory do největších čínských měst za pět centů za minutu.

Fenn King, viceprezident pro prodej a marketing u společnosti MediaRing, k tomu poznamenal : "Tento nový program je výhodný jak
pro prodejce, tak pro uživatele jejich internetových stránek. Nabízí zájemcům získat peníze bez nutnosti investic a zároveň poskytuje uživatelům přístup k levnému internetovému telefonování."

O společnosti MediaRing

Kontakt :
MediaRing
Bob Nelson, 408/383-9222
bob-nelson@mediaring.com
Amala Menon, (65) 7403500
amala-menon@mediaring.com

Článek ze dne 28. února 2001 - středa