logo itpoint.cz

Společnost Siemens - platinový sponzor veletrhu ComNet Prague 2001

Společnost Siemens, skupina Informace a komunikace, která je jednou z vedoucích firem na českém telekomunikačním trhu, se stala platinovým partnerem 9.ročníku mezinárodního veletrhu ComNet Prague 2001, který se koná ve dnech 22.-24. května 2001 na pražském Výstavišti.

Na českém mobilním trhu zaujímá firma Siemens bezkonkurenční postavení, protože buduje mobilní sítě pro dva operátory v zemi. Na veletrhu ComNet budou předvedena řešení pro síť UMTS. Siemens je jediným dodavatelem, který podporuje celou škálu UMTS zařízení, včetně obou radiových režimů - Frequency Division Duplex (FDD, frekvenční duplex) a Time Division Duplex (TDD, časový duplex).

Společnost Siemens je jedním z hlavních dodavatelů na trhu mobilních sítí a své služby poskytuje 145 mobilním operátorům z více než 70 zemí.

V současné době se podílí na výstavbě sítí UMTS pro následující operátory :

Na veletrhu ComNet Prague 2001 bude společnost Siemens prezentována ve stánku B08 ve střední hale Průmyslového paláce a na volné ploše Výstaviště. Kromě "live" předvedení technologie UMTS, zde budou představena řešení pro provozovatele pevných sítí - technologie xDSL, řešení pro podnikovou komunikaci - konvergovaná architektura HiPath a také široké spektrum mobilních telefonů a koncových přístrojů Siemens.

Siemens, Informace a komunikace

Skupina Informace a komunikace firmy Siemens je vedoucím poskytovatelem komplexních řešení pro podnikové, veřejné a mobilní komunikační sítě a předním dodavatelem koncových terminálů a mobilních telefonů v České republice. Svým vedoucím postavením v řadě segmentů českého telekomunikačního trhu je skupina Informace a komunikace nejvýznamnější součástí firmy Siemens v České republice.

 www.siemens.cz

Článek ze dne 23. května 2001 - středa