logo itpoint.cz

Společnost SWS a.s. uzavřela distribuční smlouvu s firmou Daetwyler

Daetwyler je předním výrobcem high-end kabelážních systémů pro počítačové sítě. Distribuční smlouva platí pro území České Republiky.

Začátkem prosince podepsala společnost SWS a.s. distribuční smlouvu se švýcarskou společností Daetwyler, která je předním výrobcem high-end kabelážních systémů pro počítačové sítě. Distribuční smlouva platí pro území České Republiky.

Švýcarská firma Daetwyler je významným partnerem a dodavatelem pro řadu náročných zákazníků jako jsou například automobilky, banky, státní instituce apod. V jejím portfoliu jsou produkty pro metalické i optické rozvody, patch panely, patch kabely, zásuvky, instalační pomůcky, produkty pro vedení TV signálu po strukturovaném kabelážním systému, fibre to desk řešení a další.

Její produkty jsou na současné technologické špičce. Pro prodej a instalaci vyšší řady produktů je nutná certifikace, kterou firma Daetwyler zajišťuje ve své centrále.

SWS tímto krokem posiluje svou pozici v oblasti síťových řešení a doplňuje sortiment produktů o pasívní prvky nejvyšší kvality.

Další info na :

Článek ze dne 12. prosince 2001 - středa