logo itpoint.cz

Stávající country manager GTS David Schoch přechází do společnosti Ebone

David Schoch zastává od 1. října 2001 jednu z vedoucích pozic ve společnosti Ebone se sídlem v Londýně. Ve struktuře top managementu GTS v ČR a SR nenastanou žádné změny. Milan Rusnák přidá k funkcím generálního ředitele společnosti také funkci country managera.

Praha, 1. října 2001 - Společnost GTS, největší alternativní telekomunikační operátor poskytující široké portfolio hlasových, datových a internetových služeb v České republice, oznamuje, že její dosavadní country manager David Schoch bude od 1.října 2001 zastávat jednu z vedoucích pozic ve společnosti Ebone se sídlem v Londýně.

Ke svému přechodu David Schoch dodává :

"Po sedmi letech v České republice jsem usoudil, že je čas pokračovat v rozvíjení mé kariéry a práce v Londýně je proto, podle mého názoru, dalším logickým krokem. V nové pozici budu součástí top managementu celé společnosti a podléhat budu přímo Duncanu Lewisovi, prezidentu společnosti GTS a Ebone. To že jsem byl vybrán do této funkce, je uznáním všeho, čeho jsme společně s týmem GTS dosáhli v České a Slovenské republice."

 David Schoch

Ve struktuře top managementu GTS v ČR a SR nenastanou žádné změny. Milan Rusnák přidá k funkcím generálního ředitele společnosti také funkci country managera.

David Schoch byl jmenován country managerem společnosti GTS Czech pro Českou a Slovenskou republiku v lednu roku 2000. Ve společnosti GTS pracuje od roku 1996, kdy nastoupil na pozici sales managera. V roce 1998 byl jmenován zástupcem ředitele GTS CzechNet a v roce 1999 postoupil na pozici ředitele společnosti. Před svým působením ve společnosti GTS pracoval David Schoch jako account executive ve společnosti Datsys/DSI Computer Corporation v Dallasu (1993 - 1994). Od roku 1994 působil jako ředitel firmy InterTel a v roce 1996 pracoval na pozici project manager ve firmě Catalyst.

David Schoch vystudoval obor business administration se zaměřením na marketing na California State University a v příštím roce dokončí studium MBA na University Chicago - European Executive MBA.

 www.gtsgroup.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 2. října 2001 - úterý