logo itpoint.cz

Tele2 už i v Hradci Králové

Bezdrátové vysokorychlostní připojení k internetu začala dnem 1. října v Hradci Králové poskytovat společnost TELE2.

Bezdrátové vysokorychlostní připojení k internetu začala dnem 1. října v Hradci Králové poskytovat společnost TELE2. Informoval o tom generální ředitel firmy Fredrik Ahlberg s tím, že TELE2 nabízí bezdrátový přístup na internet v licencovaném pásmu 3,5 GHz.

"Naší cílovou skupinou jsou především zákazníci z řad malých a středních podniků," sdělil obchodní ředitel TELE2 Vojtěch Kos. Podle něj hodlá společnost spolupracovat při uvádění produktu na trh i s některými hradeckými firmami. V Hradci Králové má TELE2 již tři partnery v oblasti obchodního zastoupení a instalace. "Další smlouvy s obchodními partnery jsou před podpisem," dodal Kos.

 Tele2 v Hradci Králové

TELE2 s.r.o. je součástí skupiny TELE2 Europe se sídlem ve Švédsku. Na českém trhu začala působit v říjnu 2000 s nabídkou vysokorychlostního bezdrátového připojení na internet. V současné době poskytuje služby v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Liberci a Hradci Králové. V dohledné době by se tato síť měla rozrůst o Ostravu. Celkem působí skupina TELE2 ve 21 zemích Evropy.

 http://www.pointa.cz - Česká informační agentura
dop

Článek ze dne 3. října 2001 - středa