logo itpoint.cz

Telenor zprovoznil lokální internetové stránky

Vedle informací o historii, činnosti, produktech a službách Telenoru zde návštěvník najde přímé odkazy na české společnosti, ve kterých má Telenor úplnou či částečnou majetkovou účast, i na norskou mateřskou firmu

Telenor, přední evropská telekomunikační společnost, dnes zahájila na adrese http://www.telenor.cz provoz svých internetových stránek v České republice. Česká veřejnost tak poprvé získá přístup k firemním informacím společnosti Telenor na jediném místě. Vedle informací o historii, činnosti, produktech a službách Telenoru zde návštěvník najde přímé odkazy na české společnosti, ve kterých má Telenor úplnou či částečnou majetkovou účast, i na norskou mateřskou firmu.

“Tímto krokem podstatně zviditelníme značku Telenor na českém trhu a zároveň zvýšíme dostupnost informací o naší společnosti. Na jediné internetové adrese získají návštěvníci veškeré informace nejen o Telenoru v České republice, ale i o dalších aktivitách naší mateřské společnosti,” říká Tom Lindberg, Country Manager, Telenor ČR – Country Office. “Věříme, že česká veřejnost bude využívat těchto informací ke své plné spokojenosti.”

Vzhled českých internetových stránek společnosti Telenor je navržen s ohledem na podobu korporátních stránek Telenoru. Stránky obsahují nejaktuálnější informace o dění a novinkách společnosti Telenor v České republice, přímé odkazy na dceřiné firmy působící na našem území. Vybrané sekce přesměrují návštěvníky na anglicky psané internetové stránky norského Telenoru.

Součástí nových českých stránek je i tiskové středisko s archivem tiskových zpráv Telenoru v češtině, ilustračních fotografií a log Telenoru. Zájemci se zde mohou přihlásit do systému automatického rozesílání nejnovějších informací společnosti.

 www.telenor.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 27. srpna 2001 - pondělí