logo itpoint.cz

Telia zahájí první celoskandinávskou mobilní službu

Norská pobočka Telie zahajuje první celoskandinávský mobilní servis pro své zákazníky. Inspirace i pro naše operátory ?

NetCom ASA, pobočka Telie v Norsku, zahajuje první celoskandinávský mobilní servis pro své zákazníky. Od letošního podzimu norští firemní zákazníci budou schopní volat z a do všech skandinávských zemí s jednotným cenovým plánem.

"Jsme velmi hrdí prezentovat první celoskandinávskou službu Telia a dále usilujeme nabídnout různé celoskandinávské programy služeb pro všechny naše zákazníky ve skandinávských zemích," sdělil Kenneth Karlberg, předseda a obchodní ředitel Telie Mobile.

Celoskandinávská služba, NetCom Nordic Price bude dostupná obchodním partnerům NetCom od podzimu. Služba snižuje cenu za hovory přes hranice v skandinávských zemích, a to jak ze země odkud zákazník iniciuje hovor stejně jako pro hovory do Norska z ostatních skandinávských zemí.

"Skandinávské řešení s unifikovanou cenou je unikátní a je snadnější pro využívání a ještě efektivnější pro zákazníky kteří hodně cestují v skandinávských zemích," prohlásil Terje Christoffersen, prezident NetCom ASA. Firemní zákazníci jsou hlavní cílová skupina pro tuto službu. Čím dále tím více firem má obchody ve všech skandinávských zemích a tudíž potřebuje jednotné komunikační řešení i ceny při přechodu přes hranice.

Článek ze dne 7. května 2001 - pondělí