logo itpoint.cz

Tiscali přinese webcast Stingova koncertu z New Yorku

Všichni uživatelé sítě Tiscali budou mít možnost se 25. října od 19:00 (ČR) hodin tohoto koncertu živě účastnit, pokud se jednoduše připojí k jednomu z 15 evropských portálů společnosti Tiscali.

Tiscali, vedoucí celoevropská internetová komunikační společnost, uvede přímý přenos mimořádného Stingova koncertu z Bryant Parku v New Yorku.

Všichni uživatelé sítě Tiscali budou mít možnost se tohoto koncertu živě účastnit, pokud se jednoduše připojí k jednomu z 15
evropských portálů společnosti Tiscali.

 Sting V České republice budou moci uživatelé českého internetového portálu http://www.tiscali.cz živou událost sledovat ve čtvrtek 25. října od 19:00 hodin středoevropského času. Záznam koncertu bude společnost Tiscali svým uživatelům nabízet od 26. října až do 25. listopadu.

Přímý internetový přenos této události bude možný díky společnosti Microsoft Corp., která koncert uvádí jako součást své celosvětové kampaně související s uvedením produktu Windows(R) XP v New Yorku. Ke sledování přímého přenosu prostřednictvím Internetu budou příznivci Stinga potřebovat Microsoft Media Player.

Živý internetový přenos z prestižního Bryant Parku v New Yorku, místa konání slavného "Týdne módy", má ambice stát se jednou z nejpoutavějších událostí roku. "Čtvrteční koncert a jeho celosvětový přenos po Internetu mi umožní dokončit projekt, který jsme se rozhodli přerušit vzhledem k tragických událostem dne 11. září. Jsem obzvlášť šťasten, že tak mohu učinit v nejvíce postiženém městě a s pocitem solidarity se všemi obyvateli New Yorku", uvedl Sting.

"Připojujeme se ke Stingově vyjádření solidarity se všemi obyvateli New Yorku," dodal Mario Mariani, viceprezident společnosti Tiscali pro oblast spotřebitelských služeb, "a přinášíme všem našim evropským uživatelům jedinečný zážitek z tohoto živého vystoupení v New Yorku. Dalším webcastem chce společnost Tiscali navíc upevnit svou pozici v oblasti poskytování obsahu prostřednictvím své celoevropské sítě a tím zároveň potvrdit, že je ideálním partnerem pro on-line internetové přenosy celosvětově zaměřených mezinárodních událostí."

 www.tiscali.cz

Článek ze dne 25. října 2001 - čtvrtek