logo itpoint.cz

Tiscali World Online sponzoruje charitativní akci Den nezávislosti aneb nemysli jen na sebe

"Den nezávislosti aneb nemysli jen na sebe" se uskuteční ve dnech 22. a 23. září 2001 v Náchodě. Již druhým rokem tuto akci sponzoruje vedoucí internetová komunikační společnost Tiscali / World Online. Veškerý výtěžek z akce bude věnován Společnosti Duha – Nadaci pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Existuje mnoho dětí, které nemají rodiče nebo je mají, ale ti se o ně buď nechtějí nebo nemohou starat. Děti ochuzené o zážitky z rodinného života prožijí toto nádherné, neopakovatelné a citově stabilní dětství v různých domovech, ústavech či stacionářích. Zlepšit dětem jejich život v podobných zařízeních pomáhají různé charitativní a humanitární akce. Jednou z nich je i Den nezávislosti aneb Nemysli jen na sebe, který se koná 22. a 23. září 2001 v Náchodě. V letošním roce se pod záštitou předsedy Senátu ČR Petra Pitharta a starosty města Náchoda Miloslava Čermáka uskuteční již čtvrtý ročník této akce.

Již druhým rokem tuto akci sponzoruje vedoucí internetová komunikační společnost Tiscali/World Online. Veškerý výtěžek z akce bude věnován Společnosti Duha – Nadaci pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Připraven je bohatý kulturní program

PROGRAM MUŽE ROKU 2001

Do soutěže se původně přihlásilo 1 108 mužů. Čtrnáct vybraných finalistů se utká v sobotu 22. září v Náchodě o titul "Muže roku 2001". Podle organizátorů převládali mezi přihlášenými barmani, studenti a podnikatelé. Celým večerem bude provázet moderátorka a modelka TV3 Lucie Koňaříková. Ti z vás, kteří se na finále do Náchoda přijdou nebo přijedou podívat, se mohou těšit například na vystoupení Věry Špinarové, Marcely Holanové, Pavla Vítka, skupiny Ha Ha a mnoha dalších. V porotě zasedne moderátorka a spisovatelka Bára Nesvadbová, moderátor a tanečník YEMI A.D., herečky Markéta Hrubešová či Hana Křížková, Miss Blond 2001 Petra Ježková, Miss ČR 2000 Michaela Salačová, houslista Pavel Šporcl a další osobnosti.

Vedle náchodského finále probíhala také internetové volba "Muže roku Tiscali /  World Online 2001", a to v době od 27. srpna do 9. září na speciálních stránkách internetového portálu Tiscali/World Online ( www.tiscali.cz ), kde bude po skončení finále zveřejněno jméno vítěze.

PROGRAM DALŠÍCH AKCÍ

Den nezávislosti aneb Nemysli jen na sebe

V sobotu 22. září bude od 10.00 hodin na náměstí T.G.M. v Náchodě připraven kulturní program s vystoupením různých skupin a umělců. Na letošní rok je připravena novinka v podobě zápisu do Guinessovy knihy rekordů v pojídání ledové čokolády. Budou se konat i další zajímavé hry či vystoupení různých umělců. Celý den bude uvádět Jiří Forman z TV PLUS a Tryskáč Michal Souček z Rádia Černá hora.

V neděli 23. září od 14.00 hodin je pro děti ze stacionářů, dětských domovů a ústavů připraveno dětské bingo se spoustou zábavy, známých osobností a dárků. Odpolednem bude provázet Leoš Mareš z ranní show na Evropě 2. V rámci binga vystoupí Jiří Korn, Světlana Nálepková, Jitka Asterová a další osobnosti. Na nedělní večer je od 19.00 hodin je připravena velká módní přehlídka, prezentující firmy východočeského regionu. Během večera vystoupí Jitka Zelenková, Zuzana Norisová, Jan Révai a další.

 www.tiscali.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 18. září 2001 - úterý