Tomáš Křešťák se stal novým ředitelem Telia International Carrier Czech Republic a.s.

Tomáš Křešťák přebírá post po Robertu Barnesovi, který pobočku Telia IC založil a vybudoval. Pražská Telia IC se nyní z větší části přesouvá do rukou českého managementu.

Od 1. ledna 2002 bude mít česká pobočka společnosti Telia International Carrier nového ředitele. Stane se jím Tomáš Křešťák (33), který ve společnosti doposud působil na pozici technického ředitele. Zodpovídat nyní bude za plynulý chod firmy a za poskytované produkty a služby.

"Rozhodně je to pro mě velká výzva. Robert Barnes nasadil laťku vysoko. Více než za rok jeho působení dosáhla pražská Telia IC na českém trhu řady úspěchů. Pod jeho vedením se pobočka zprovoznila, Telia s jeho výrazným přispěním vybudovala v Praze stabilní zastoupení, které umožnilo získat řadu licencí podmíněných splněním náročných licenčních podmínek stanovených Českým telekomunikačním úřadem, " říká Tomáš Křešťák.

Tomáš Křešťák přebírá post po Robertu Barnesovi, který pobočku Telia IC založil a vybudoval. Pražská Telia IC se nyní z větší části přesouvá do rukou českého managementu. Důvěrná znalost českého telekomunikačního trhu je totiž předpokladem k dalšímu úspěšnému rozvíjení činnosti Telia IC v České republice.

"Jsem rád, že se tohoto úkolu po mně zhostí člověk, jako je Tomáš Křešťák. Za tu dobu, co jsme spolu pracovali při rozjíždění pražské pobočky Telie IC, jsem poznal, že je to člověk s širokými technickými znalostmi, který je schopen s přehledem se orientovat ve všech dostupných technologiích. A hlavně je dobrý manažer, což je pro vedoucího pracovníka podstatné," prohlásil Robert Barnes, Křešťákův předchůdce.

Z cílů, které si Tomáš Křešťák vymezil, je patrné, že se míní do plnění úkolů spojených se svým postem zapojit s nesmírným úsilím. Chtěl by, aby se společnost Telia IC stala důstojným hráčem na "velkoobchodním" trhu v České republice. Nejde tedy o krátkodobou strategii zaměřenou na získání klienta za každou cenu, ale především o udržení dlouhodobého partnerství se zákazníky. Tomáš Křešťák by se chtěl zaměřit zejména na zvyšování kvality služeb a produktů. Může se při tom opřít o finanční stabilitu mateřské firmy. Velkou devizou Telie IC na současném nejistém telekomunikačním trhu je skutečnost, že za ní nestojí rizikový kapitál.

Tomáš Křešťák je ženatý, má dvě děti. S rodinou bydlí nedaleko Prahy. Býval náruživým sportovcem, i když teď, vzhledem ke své práci, preferuje spíš jeho pasivní formu. Rád cestuje a svůj volný čas se snaží věnovat především rodině.

 www.telia.com
tisková zpráva

Článek ze dne 11. prosince 2001 - úterý

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux
Aktuální články

Profesionální bezdrátový prezentační sys...

Bezpečný a transparentní FORPSI cloud

Výzva operátorům ke změně cenové politik...

Budeme mít férové operátory i ceny za mo...

Ne všechna volání z ciziny jsou roaminge...

DNS obhájila prvenství a získala ocenění...

Multimediální zásuvky s konektory HDMI, ...

Nová řešení podpory dostupnosti různorod...

Moderní digitální kancelář bez šanonů

Současné a budoucí IT trendy na konferen...

Zálohování firemních dat s dvojnásobnou ...

Co je nového v české verzi Dynamics NAV ...

Projekt NEN je ušit na míru IT společnos...

Jak na ochranu dat o tržbách

Dynamics 365 pomáhá obchodníkům zlepšova...

Mobilní bankovnictví ohrožuje SMS malwar...

Konference SUSE Expert Days 2017 pro pří...

Malý přenosný bluetooth reproduktor Polk...

Odpovědnost za ochranu dat zákazníků je ...

Digitální transformace s podporou VMware...