logo itpoint.cz

Ušetřete až 86% na Vašich mezinárodních telefonátech

Společnost Bohemia TeleKom nabízí jako jedna z prvních přímou, spolehlivou a kvalitní komunikaci za výbornou cenu do nejodlehlejších koutů světa.

Bohemia TeleKom patří mezi přední poskytovatele špičkových telekomunikačních služeb pro konečné uživatele. Společnost nabízí jako jedna z prvních přímou, spolehlivou a kvalitní komunikaci za výbornou cenu do nejodlehlejších koutů světa.

Bohemia TeleKom poskytuje své služby do více než 200 zemí světa, prostřednictvím celosvětové sítě, kterou tvoří mezinárodní ústředny a systémy optických vláken napojené na další pronajaté okruhy.

To umožňuje telefonování do zahraničí za ceny, na které nejste zvyklí.

Cílová oblast

Za minutu

den

noc

Česká republika
volání na mobily

5,50

5,50

Zahraničí

USA

6,58

5,89

UK

5,77

5,17

JAPAN

14,92

12,55

GERMANY

5,59

4,96

FRANCE

6,28

5,63

NEW ZEALAND

33,02

29,70

kompletní ceník je zde

ZAČNĚTE ŠETŘIT IHNED

Bohemia TeleKom neúčtuje členské poplatky, měsíční poplatky ani minimální měsíční použití. Účtuje aktivační poplatek 600 Kč. Platíte pouze za dobu, kdy máte spojení s volaným účastníkem a je Vám účtována sazba, která je až o 86% nižší než je poplatek Českého Telecomu. Bohemia TeleKom účtuje po sekundách, nikoli započaté minuty.

ZPŮSOB PLACENÍ

Na Vašem telefonním měsíčním účtu je přesně uveden den a čas hovoru, země a volané telefonní číslo, délka hovoru a cena. Platba za účet je automaticky každý měsíc debitována na Vaši kreditní kartu ( VISA, Amex , Euro/ Mastercard nebo JCB). V případě, že nemáte kreditní kartu, máte možnost platit bankovním převodem.


www.bohemiatelekom.cz

Článek ze dne 19. října 2001 - pátek

Acronis True Image 2019