logo itpoint.cz

Už znáte své nové telefonní číslo ?

Společnost Aliatel připravila jednoduchou pomůcku, s jejíž pomocí lze zjistit, jak bude vypadat stávající telefonní číslo po přečíslování.

V září příštího roku proběhne přečíslování veřejných telefonních sítí, které se dotkne všech firem i domácností, ať už využívají služby kteréhokoli operátora. Čísla účastníků veřejné telefonní služby v České republice projdou minimálně změnou trvalého přiřazení číselného označení telefonního obvodu k účastnickému číslu.

Společnost Aliatel připravila jednoduchou pomůcku, s jejíž pomocí lze zjistit, jak bude vypadat stávající telefonní číslo po přečíslování. Na internetové stránce Aliatelu www.aliatel.cz naleznete nejen podrobné informace k přečíslování veřejné telefonní sítě, ale pod odkazem www.aliatel.cz/uto (případně stačí zadat heslo přečíslování na vyhledávači) se nachází konvertor nových čísel, který při zadání stávajícího čísla zobrazí číslo nové, jež bude platit od 22.9. 2002.

Aliatel nezapomněl ani na majitele mobilních telefonů se službou WAP, kteří tuto novinku mohou využít i na svém telefonu na adrese http://wap.aliatel.cz/uto. S příchodem nových čísel v příštím roce a službou Aliatelu na internetu či WAPu nezůstane bez kontaktu nikdo.

 www.aliatel.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 18. října 2001 - čtvrtek