logo itpoint.cz

V Praze o pravidlech regulace elektronické komunikace EU

Neveřejná odborná konference na téma "Nový regulační rámec EU pro elektronické komunikace, vliv a implementace v kandidátských zemích" se uskuteční v pražském Kongresovém centru

p>Neveřejná odborná konference na téma "Nový regulační rámec EU pro elektronické komunikace, vliv a implementace v kandidátských zemích" se uskuteční v pražském Kongresovém centru ve dnech 4. a 5. června. Akce je pořádána pod záštitou Ministerstva dopravy a spojů ČR a ve spolupráci s Generálním ředitelstvím Evropské komise pro informační bezpečnost.

"Cílem konference je umožnit výměnu názorů na zmíněná nová pravidla Evropské unie (EU) mezi zástupci Evropské komise, regulačních orgánů členských států a vybranými experty z EU s reprezentanty státní správy a významných telekomunikačních společností ze třinácti států, usilujících o vstup do Evropské unie," sdělil ČIA Pavel Bratinka z pořádající společnosti Euroffice Praha-Brusel.

Mezi účastníky budou mimo jiné ministr dopravy a spojů ČR Jaromír Schling, generální ředitel Českého Telecomu Přemysl Klíma, finanční ředitel Českých radiokomunikací Jaroslav Straka a zástupci příslušných orgánů Evropské unie.

 Česká informační agentura

Článek ze dne 30. května 2001 - středa