logo itpoint.cz

Vánoční balíček euroISDN@2lines Českého Telecomu

Český Telecom rozšířil od 1. prosince svou nabídku ve vánoční akci o balíček euroISDN@2lines. Akce končí dnem 31. prosince, podmínkou je závazek zákazníka v používání služby v délce 18 měsíců.

Český Telecom rozšířil od 1. prosince svou nabídku ve vánoční akci o balíček euroISDN@2lines. Akce končí dnem 31. prosince, podmínkou je závazek zákazníka v používání služby v délce 18 měsíců.

V rámci nabídky KOMPLET (závazek v používání služby v délce 18 měsíců) je balíček nabízen pod názvem ISDN komplet 2lines za cenu :

 zařízení AVM Balíček euroISDN@2lines obsahuje zařízení AVM připojitelné k počítači buď pomocí USB nebo sériového rozhraní COM, které má stejné vlastnosti jako adaptér FRITZ!X v balíčku euroISDN@4lines. Liší se pouze počtem analogových portů. Balíček euroISDN@2lines bude obsahuje pouze dva analogové porty (připojení dvou analogových přístrojů), které mezi sebou komunikují zdarma.

Zařízení připojená k těmto portům mohou fungovat zároveň. Balíček euroISDN@2lines by měl nahradit balíček euroISDN@on-line v příštím roce.

http://www.telecom.cz/sluzby_business/euroisdn/balicky/isdn_komplet_2lines/index.php

Co je euroISDN@2lines ?

euroISDN@2lines umožňuje kvalitní a rychlý přístup na internet a do podnikových sítí s využitím euroISDN. Rychlost, bezpečnost a spolehlivost digitálního spojení, mnohem vyšší než u analogového modemu. Sdružuje do jedné přípojky euroISDN2 stávající komunikační prostředky pracoviště, tj. připojení počítače na internet, analogové telefony nebo fax a umožňuje současnou činnost dvou z těchto připojených zařízení. Umožňuje připojení PC s Windows přes sériové nebo USB rozhraní. Podporuje programové rozhraní CAPI 2.0 pro podporu aplikací dalších výrobců.

Ukázka použití

 ukázka použití

Výhody pro uživatele

Další vlastnosti

Technická specifikace

ISDN rozhraní S/T (S0) - konektor RJ45
PC rozhraní sériové a USB rozhraní
Analogové rozhraní 2 analogové porty - konektory RJ11
Zařízení externí, samostatné napájení 220 V
Indikace LED diody
Přípojka sítě ISDN základní přístup 2B+D (euroISDN2)
Protokol D-kanálu euroISDN (DSS1)

 www.telecom.cz

Článek ze dne 7. prosince 2001 - pátek