logo itpoint.cz

Vegacom se prezentuje na veletrhu Invex 2001

Vegacom bude letos prezentovat technologie xDSL, DWDM, CATV a problematiku mikrovlnné komunikace, IP telefonie, managementu a servisu komunikačních systémů a sítí.

Vegacom a.s. bude na letošním mezinárodním veletrhu informačních a komunikačních technologií Invex 2001 prezentovat technologie xDSL, DWDM, CATV a problematiku mikrovlnné komunikace, IP telefonie, managementu a servisu komunikačních systémů a sítí.

V rámci své expozice v pavilonu "Z" (stánek 32) společnost rovněž představí zajímavé novinky v oblasti SDH, strukturované kabeláže, ribbonových vláken a měřící techniky ACTERNA.

Vegacom a.s. je nejvýznamnější společností v oblasti integrace komunikačních systémů a sítí v ČR. Společnost letos očekává kladný hospodářský výsledek při tržbách přesahujících jednu miliardu Kč. Mezi nejnovější reference patří výstavba páteřní optické sítě pro operátory Telia a České Radiokomunikace, akviziční činnost při výstavbě sítě FWA 26 GHz pro Broadnet Czech, testovací zkoušky při zprovozňování slaboproudých rozvodů v JE Temelín a instalace systém DWDM pro Český Telecom a Deutsche Telekom.

www.vegacom.cz

Článek ze dne 8. října 2001 - pondělí