logo itpoint.cz

Vítězem výběrového řízení na reklamní agenturu Oskara se stala McCann-Erickson Praha

Český Mobil v srpnu letošního roku vyhlásil výběrové řízení na reklamní agenturu pro rok 2002. Po zhodnocení českého trhu reklamních agentur a ve spolupráci s Registrem reklamních agentur byl sestaven shortlist společností, které byly přizvány k účasti.

Společnost McCann-Erickson Praha, patřící do renomovaného mezinárodního řetězce McCann Erickson Worldwide Advertising, se stala vítězem výběrového řízení na reklamní agenturu GSM sítě Oskar provozované společností Český Mobil.

"Po uvedení značky Oskar na český trh, je naším cílem zajistit především její další úspěšný rozvoj. I přesto, že všichni účastníci tendru prezentovali velmi kvalitní práce, vítězná agentura nás přesvědčila především komplexním zpracováním briefu, pochopením předností naší značky a shodnými názory na její další rozvoj," uvedla Lenka Rosolová, ředitelka marketingových komunikací Českého Mobilu. "McCann-Erickson tak přináší novou tvůrčí energii, která pomůže maximálně využít všech možností značky Oskar."

Společnost Český Mobil v srpnu letošního roku vyhlásila výběrové řízení na reklamní agenturu pro rok 2002. Po zhodnocení českého trhu reklamních agentur a ve spolupráci s Registrem reklamních agentur byl sestaven shortlist společností, které byly přizvány k účasti. Shortlist obsahoval následující agentury :

Agentura McCann-Erickson Praha ihned zahájí přípravu komunikace značky Oskar, kterou od ledna 2002 plně přebere. Do konce letošního roku bude rozpracované reklamní aktivity zajišťovat stávající agentura Young&Rubicam Praha.

 www.oskarmobil.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 5. listopadu 2001 - pondělí