logo itpoint.cz

Volejte až o 43% levněji v rámci celé České republiky

NEXTRA Czech Republic s.r.o., poskytovatel komplexních telekomunikačních řešení, uvádí na trh novou službu umožňující telefonování v rámci celé České republiky až o 43 % levněji oproti konkurenčním službám.

NEXTRA Czech Republic s.r.o., poskytovatel komplexních telekomunikačních řešení, uvádí na trh novou službu umožňující telefonování v rámci celé České republiky až o 43 % levněji oproti konkurenčním službám. Jedinečností služby je i sekundová tarifikace u všech programů a absence obvyklého poplatku za sestavení spojení. Službu NEXTRA Hlas poskytuje společnost NEXTRA Czech Republic na základě licence na poskytování veřejné telefonní služby prostřednictvím pevné telefonní sítě, kterou jí udělil ČTÚ.

NEXTRA Hlas nyní například nabízí volání z jakéhokoli místa České republiky do Prahy za lokální telefonní poplatek ve výši 1,30 Kč za minutu hovoru. Za volání do sítí mobilních operátorů pak zákazník zaplatí za minutové spojení pouhých 5,90 Kč. Zákazník má stále dokonalý přehled o svých telefonních hovorech přes webové rozhraní nabízející detailní informace o každém hovoru v reálném čase.

"Jsme rádi, že prostřednictvím služby NEXTRA Hlas můžeme levné telefonování nabídnout i malým a středně velkým firmám, které jsou u ostatních telekomunikačních operátorů opomíjenou skupinou," říká Peter Müller, generální ředitel společnosti NEXTRA Czech Republic. "Pro využití služby je možno zřídit dvě a více telefonních linek, což je pro tento segment trhu jistě velmi zajímavé. Rozšiřování je pak velmi snadné a horní hranice počtu linek není téměř limitována," dodává.

Benefitem služby kromě sekundové tarifikace je i jednoduché zavedení. Služba je totiž provozována na připojení zákazníka k síti společnosti NEXTRA, které je kromě telefonování využíváno také pro datové služby a přístup na Internet. Zákazník tak využívá více komunikačních nástrojů v jednom řešení, což mu přinaší mnoho výhod z hlediska efektivity provozu vlastní telekomunikační infrastruktury.

 www.nextra.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 22. června 2001 - pátek