logo itpoint.cz

Zábavnější telefonování v síti Paegas

Společnost RadioMobil koncem minulého týdne představila novou službu ClickFun. Tato služba umožňuje zákazníkovi přizpůsobit si mobilní telefon tak, aby co nejlépe vyhovoval jeho potřebám a představám.

Společnost RadioMobil koncem minulého týdne představila novou službu ClickFun. Tato služba umožňuje zákazníkovi přizpůsobit si mobilní telefon tak, aby co nejlépe vyhovoval jeho potřebám a představám.

Služba ClickFun je rozdělena do šesti sekcí

  1. ZVONĚNÍ - Sekce Zvonění umožňuje změnu vyzváněcího tónu telefonu. Zákazník si v současnosti může vybrat z více než 600 různých vyzváněcích melodií a tónů – oblíbených hitů populárních interpretů, filmových melodií nebo skladeb klasiků, a to jak domácích, tak i zahraničních. Pokud se mu nelíbí žádná z melodií, může si vytvořit melodii vlastní, kterou může přímo odeslat na svůj telefon nebo telefon přátel, případně uložit do své osobní složky.

  2. LOGA - Podobu displeje telefonu lze jednoduše změnit pomocí sekce Loga, přičemž lze určit, zda bude logo zobrazeno přímo na displeji, a nahradí tak stávající logo operátora, nebo jako logo určující definovanou skupinu volajících. V současné době mohou uživatelé vybírat z 400 log.

  3. OBRÁZKOVÉ SMS - Obrázkové SMS nabízejí originální způsob komunikace beze slov. Obrázková SMS je obrázek vybraný z knihovny nebo vytvořený uživatelem pomocí editoru obrázkových SMS. K obrázkové SMS má uživatel možnost rovněž připojit text.

  4. COMICSY - Sekce Comics neboli seriál obrázkových SMS s dějem pobaví a pomůže zkrátit dlouhé chvíle nepříjemného čekání kdekoliv a kdykoliv.

  5. TÉMATA - Témata představují spojení zvonění, loga a obrázkové SMS. Výběrem jednoho z připravených témat lze mobilnímu telefonu jednoduše vtisknout atraktivní tvář ve stylu oblíbeného hudebního interpreta či filmu.

  6. PROFILY - Sekce Profily umožňuje dotvořit image přístroje zasláním kombinace screensaveru (obrázku, který je na displeji mobilního telefonu zobrazen při nečinnosti) a zvonění.

Pokud si zákazník nevybere z nabízených položek služby ClickFun nebo si chce vyzkoušet svoji tvořivost, může si na www.click.cz v sekci ClickFun zkomponovat vlastní zvonění prostřednictvím "Skladatele zvonění" nebo vytvořit své vlastní logo či obrázkovou SMS v "Editoru log", resp. "Editoru obrázkových SMS". S takto vytvořenými melodiemi či obrázky lze nadále pracovat, upravovat je, přeposílat či ukládat.

"Službou ClickFun zahajujeme uvádění řady nových služeb určených pro zábavu a volný čas. Zvláštní důraz budeme klást na aktuálnost a domácí nabídku obsahu. Proto i ve službě ClickFun již nyní naleznete mnoho českých melodií a log," řekl Robert Chvátal, člen představenstva a marketingový ředitel společnosti.

Služba ClickFun je pro zákazníka sítě Paegas přístupná přes WAP (v sekci ClickFun na prvním místě pod odkazem Loga, zvonění), prostřednictvím SMS na čísle 5005 nebo přes internet na adrese www.click.cz v sekci ClickFun (pro možnost odesílání přes webové rozhraní je nutná registrace do služby Click). Zákazníci sítě Paegas mohou využít všech těchto tří přístupů k objednání jednotlivých položek nabízených v rámci služby ClickFun. Podrobný návod k užívaní služby najdou zákazníci na internetové adrese www.click.cz a v brožuře ClickFun, která bude k dispozici v nejbližších dnech v obchodech sítě Paegas.

Všechny položky služby ClickFun budou doplňovány jednou týdně. Aktuální seznamy všech dostupných motivů lze získat na internetové adrese www.click.cz, na portálu ClickW@P, pomocí informativní SMS či ve zmiňované brožuře.

Vybraný typ zvonění, loga, obrázkové SMS, comicsu, tématu či profilu lze zaslat jak na vlastní telefon, tak na telefon přátel ve všech českých mobilních sítích. Pro usnadnění výběru z rozsáhlé nabídky služby ClickFun je její součástí také tzv. náhodný výběr motivu. Zákazníci mohou rovněž využít fulltextové vyhledávání na internetových stránkách.

Zasílání motivů z nabídky služby ClickFun podporují vybrané typy mobilních telefonů značky Nokia, Sagem a Motorola. Na internetových stránkách má uživatel možnost vybrat si přímo typ svého telefonu a poté mu budou nabídnuty služby, které jsou vybraným telefonem podporovány. Seznam telefonů podporujících tyto služby se bude rozrůstat a pravidelně aktualizovaný jej lze najít na adrese www.click.cz.

Cenový přehled služeb ClickFun

Služba

Cena v Kč (vč. 5% DPH)

Vyzvánění

14,90

Loga

14,90

Obrázkové SMS

14,90

Comics (několik obr. SMS s textem)

29,80

Témata (zvonění + logo + obr. SMS)

22,40

Profily (screensaver + zvonění)

22,40

 

Seznam telefonů podporujících služby ClickFun
NOKIA

Zvonění

Loga

Loga skupin volajících

Obr. SMS

Profily

3210

X

X

X

-

3310

X

X

X

X

3330

X

X

X

X

5110

X

5130

X

6110

X

X

X

6130

X

X

X

6150

X

X

X

6210

X

X

X

X

6250

X

X

X

X

7110

X

X

X

8110i

X

8210

X

X

X

X

8810

X

X

X

8850

X

X

X

X

8890

X

X

X

X

9000i

X

9110

X

X

9110i

X

X

9210

X

X

X

X

MOTOROLA:

Zvonění

Loga

Loga skupin volajících

Obr. SMS

Profily

V.2288

X

V50

X

V100

X

Timeport 250

X

SAGEM :

Zvonění

Loga

Loga skupin volajících

Obr. SMS

Profily

MW 9500

X

M 9500

X

MC 959 R

X

MW 959

X

MC 959

X

MC 950

X

MC 940

X

 www.paegas.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 18. září 2001 - úterý