logo itpoint.cz

Zájem o Oskarův CHAT stále roste

Zájem o jednotlivé místnosti dostupné v rámci SMS CHAT je od začátku provozu pečlivě vyhodnocován a na základě poptávky dnes Oskar opět rozšířil počet místností a upravil jejich strukturu.

Oskar v úterý 17. dubna představil novou službu SMS CHAT. Zájem o jednotlivé místnosti dostupné v rámci SMS CHAT je od začátku provozu pečlivě vyhodnocován a na základě poptávky dnes Oskar opět rozšířil počet místností a upravil jejich strukturu.

Původních pět veřejných místností bylo 19. dubna rozšířeno na deset (KAVARNICKA, HOSPODA, UFO, RANDE, PARTY, BAZAR, TECHNIKA, SPORT, SEZNAMKA a ZABAVA). Stále sílící zájem zákazníků Oskara si vyžádal další rozšíření počtu místností až na 15. Zájemci o SMS CHAT tak mohou diskutovat v tématických místnostech na následující témata: KAVARNICKA, HOSPODA, UFO, RANDE, PARTY, BAZAR, TECHNIKA, SPORT, SEZNAMKA, ZABAVA, a nově i TRIP, MEJDAN, FLIRT, NONSTOP, POHODA. Současně byl rozšířen i počet privátních místností.

Uživatelé velmi pozitivně hodnotí vlastnosti nastavené Oskarem pro SMS CHAT: všechny přijaté zprávy zdarma, maximálně 20 účastníků v místnosti a odhlášení po 15 minutách nečinnosti. Díky těmto třem jednoduchým principům má každý účastník své výdaje pod kontrolou, diskuse je plynulá, bez zpoždění, lidé v místnostech zůstávají jen dokud mají zájem komunikovat, pak uvolní své místo ostatním.

Přijaté zprávy jsou u Oskara zdarma. Do konce dubna je nabízena možnost vyzkoušet si SMS CHAT za zvýhodněnou cenu.

 www.oskarmobil.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 26. dubna 2001 - čtvrtek

Acronis True Image 2020 - 300x415