logo itpoint.cz

Zákazníci Eurotelu mohou přispět na vánoční nákup knih dětem do nemocnic

V období 1.11. až 15.12. 2001 mohou zákazníci společnosti Eurotel jednoduchým zasláním SMS zprávy přispět na vánoční nákup knih dětem do nemocnic. Knihy, společně s mobilními telefony a dalšími dárky, budou věnovány dětským pacientům, kteří musí trávit vánoční svátky v nemocnicích.

Praha, 31. října 2001 - V období 1.11. až 15.12. 2001 mohou zákazníci společnosti Eurotel Praha, spol. s r.o., jednoduchým zasláním SMS zprávy přispět na vánoční nákup knih dětem do nemocnic. Knihy, společně s mobilními telefony a dalšími dárky, budou věnovány dětským pacientům, kteří musí trávit vánoční svátky v nemocnicích. Projekt "Vánoční linka domů" tak již potřetí zajistí mobilní spojení rodinám, které nemohou být o Vánocích spolu.

"Vánoce by všichni, a hlavně děti, měli prožít v kruhu svých nejbližších. Třetím rokem Eurotel přispívá Vánoční linkou domů k tomu, aby děti, které budou nuceny zůstat o vánočních svátcích v nemocnicích, nezůstaly osamocené, bez kontaktu se svou rodinou," říká Alexander Winkler, výkonný ředitel odpovědný za provoz společnosti Eurotel. "I v loňském roce se Vánoční linka domů setkala s velkým ohlasem ze strany dětí i jejich rodičů. Proto Eurotel v letošním roce rozšířil počet nemocnic, ve kterých se tento projekt koná na 31 nemocnic v celé ČR, a navíc umožnil všem zákazníkům Eurotelu přispět finančním příspěvkem na nákup dětských dárků," vysvětluje dále.

Každý zákazník Eurotelu může přispět na dětské knihy částkou 5 nebo 10 korun, a to formou zaslání textové zprávy ve tvaru :

Ke každému finančnímu příspěvku přidá Eurotel stejnou částku. Z celkové sumy budou následně zakoupeny knihy, které budou na Vánoce darovány společně s mobilními telefony od Eurotelu dětem v nemocnicím.

V 15 nemocnicích, ve kterých se bude Vánoční linka domů konat letos poprvé, Eurotel daruje dětským pacientům téměř 150 mobilních telefonů. Jsou určeny všem dětem, které zde budou zůstávat po dobu vánočních svátků. Telefony pak zůstanou k dalšímu použití na dětských odděleních. Dalších 16 nemocnic získá Go kupóny na dobíjení mobilních telefonů Go, které zůstaly ve vlastnictví nemocnic z minulých projektů Vánoční linka domů. I další malí pacienti tak budou moci zůstat v telefonickém spojení se svou rodinou, nejen o Vánocích.

Všechny děti, které zůstanou o Vánocích v nemocnicích dostanou navíc další dárky v podobě plyšových hraček, her a knih, na které přispěli zákazníci Eurotelu. V devíti největších dětských nemocnicích Eurotel uspořádá vánoční besídky, na kterých jsou pro děti připraveny tradiční české vánoční zvyky, vánoční koledy a návštěva známých hokejistů a fotbalistů.

 www.eurotel.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 1. listopadu 2001 - čtvrtek