logo itpoint.cz

Zaplatíme za Vás poplatek za zřízení euroISDN linky přeměnou

Je pro Vás zřízení euroISDN linky nákladné ? Tak zřizovací poplatek za euroISDN linku přeměnou NEPLAŤTE ! Představení zajímavého euroISDN telefonu WELL ISDNtel - PCZ na Invexu 2001.

Brněnská společnost Joyce ČR s.r.o. - výhradní dovozce faxmodemů WELL a euroISDN produktů ASUSCOM pořádá u příležitosti své prezentace na veletrhu Invex 2001 následující akci :

Pokud se Vám poplatek 999,00 Kč za euroISDN linku přeměnou zdá vysoký, neplaťte ho !

Do 19. října 2001 máte nyní jedinečnou možnost využít tuto nabídku i pro zakoupení ISDN balíčků Českého Telecomu za 1.000,00 Kč. Vy tedy v tomto případě zaplatíte pouze 1 korunu !

V případě zájmu vyplňte základní kontaktní údaje - viz formulář na http://www.joyce.cz/page.php?base=euroisdn&page=akce

Kontakt na Vás bude předán příslušnému regionálnímu zástupci, který pomůže s vyplněním formulářů k získání euroISDN linky i s výběrem vhodného euroISDN zařízení.

Joyce ČR s.r.o. na Invexu 2001 naleznete v pavilonu D na stánku č. 39., kde se mimo jiné můžete seznámit s horkou novinkou - euroISDN telefonem WELL ISDNtel - PCZ.

Je to euroISDN telefon pro nejnáročnější :

 WELL ISDNtel - PCZ

A jak se dá takové zařízení využít ?

Zákazník (např. živnostník pracující doma) si může 1 tel. číslo nadefinovat jako firemní, druhé jako soukromé, další 2 čísla rozdělí dospívajícím dětem a možná jedno zbývá i na manželku.

Při příchozím hovoru bude každé z čísel vyzvánět jinou melodií (takže ví, zda vůbec chodit k telefonu), na displeji uvidí číslo volajícího i jeho jméno, pokud je volající zaveden v adresáři (takže ví, zda telefon zvedat). Pokud volaný nezvedne telefon, lze zanechat vzkaz na záznamníku.

Další možnost nastavení

 www.joyce.cz

Článek ze dne 10. října 2001 - středa