logo itpoint.cz

Zařízení ERX Unisphere Networks je součástí nabídky řešení agregace xDSL přípojek pro firmu ATT

Společnosti Siemens a Unisphere Networks nabízejí řešení pro telefonní operátory a poskytovatele služeb, které se vyznačují vysokou škálovatelností.

Siemens skupina Informace a komunikace, sítě (ICN) a její dceřinná společnost Unisphere Networks, Inc. oznámily, že telekomunikační operátor AT&T si vybral směrovače ERX od Unisphere Networks jako přístupové servery pro přístup do IP sítí prostřednictvím technologií xDSL. Zařízení řady ERX dodávané společností Siemens bude instalováno v regionálních uzlech AT&T po celých Spojených státech.

"Rychlost a kvalita poskytovaných služeb jsou pro společnost AT&T hlavními parametry, stejně jako pro naše zákazníky a akcionáře," tvrdí president AT&T Network Services pan Frank Ianna. "Zvolili jsme zařízení ERX od Unisphere Networks, protože plně vyhovuje našim požadavkům."

"AT&T je jedním z předních světových poskytovatelů telekomunikačních služeb. Jsme potěšeni, že můžeme hrát takovou klíčovou roli v rozvoji digitálních účastnických přípojek AT&T," řekl Jim Dolce, president a výkonný ředitel Unisphere Networks, Inc. "Tato smlouva představuje pro Unisphere důležitý milník a je dalším krokem kupředu, na cestě k dosažení našeho cíle stát se špičkovou společností poskytující řešení na bázi IP, vhodná pro globální telekomunikační operátory."

Společnost AT&T měla zájem pouze o platformu pro širokopásmové technologie, která splňuje náročné požadavky na služby poskytované na hraniční části sítě. Zařízení ERX je unikátním integrovaným řešením, které kombinuje schopnost údržby a správy digitálních účastnických přípojek DSL s funkcí hraničního směrovače. Dále architektura a technické řešení zařízení ERX nabízí kvalitu služeb (QoS) zejména pak směrování v reálném čase (tzv. Wire - speed), umožňující využití multimediálních služeb jako například video a interaktivní počítačové hry.

"Širokopásmový přístup a IP konvergence jsou klíčovými sloupy o které se opírá růstová strategie ICN," říká Tony Maher, člen představenstva Siemens ICN. "Obchodní vztahy s AT&T posilují naší pozici na trhu širokopásmových přístupových technologií ve Spojených státech a potvrzuje naše nasazení při prosazování této strategie."

Zařízení ERX

Zařízení ERX od společnosti Unisphere Networks poskytuje IP infrastrukturu nové generace, která umožňuje globálním poskytovatelům telekomunikačních služeb nabízet vysokorychlostní připojení na Internet a Ip služby s přidanou hodnotou jak podnikatelské, tak spotřebitelské sféře. Produktová řada ERX nabízí směrování v reálném čase, důmyslné směrovací možnosti, spolehlivost odpovídající požadavkům globálních operátorů a vysokou hustotu portů. Zařízení ERX umožňují nasazování nových služeb, které vedou ke zvyšování výnosů, jako například kvalitu služeb IP, virtuální privátní sítě VPN a také umožňuje nabízet dohody o úrovni poskytovaných služeb SLA. Produktová řada ERX od Unisphere Networks zahrnuje tři modely – vysokokapacitní směrovač ERX–1440, ERX–1400 a model střední třídy ERX–700. Produktová řada ERX je součástí inteligentního řešení pro přístupové body (PoP) od Unisphere Networks a patří mezi nejlepší ve třídě výrobků určených pro oddělení služeb od základní síťové infrastruktury. ERX rovněž umožňuje poskytovatelům služeb nasazovat nákladově efektivní vytváření nových hlasových a datových služeb a dosahovat tak vyšších výnosů.

Unisphere Networks, Inc.

Společnost Unisphere Networks, Inc. je předním poskytovatelem IP řešení pro operátory a umožňuje nabízet datové, hlasové a multimediální služby. Produktová řada Intelligent Service POP od Unisphere Networks společně s organizací podpory a nabídkou služeb umožňuje předním poskytovatelům rozvíjet služby, které zajišťují maximalizaci výnosů s příslušnou kvalitou, spolehlivostí a vysokou výkonností. Firma byla založena v roce 1999 a má sídlo ve městě Westford, Massachusetts. Na celém světě je k dispozici 25 prodejních zastoupení a síť mezinárodních prodejců pokrývá globálně rozptýlenou zákaznickou základnu.

 www.siemens.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 6. listopadu 2001 - úterý