0800200200 nová zelená linka Ministerstva zahraničních věcí je součástí první fáze plošné informační kampaně jejímž cílem"/> Zelená bezplatná infolinka o EU
logo itpoint.cz

Zelená bezplatná infolinka o EU

0800200200 - nová zelená linka Ministerstva zahraničních věcí je součástí první fáze plošné informační kampaně, jejímž cílem je upozornit občany ČR na informační zdroje o EU a pomoci jim tak vytvořit si vlastní názor na výhody a nevýhody, které vstup do Evropské unie České republice přinese.

Zelená linka 0800200200 je součástí první fáze plošné informační kampaně, jejímž cílem je upozornit občany ČR na informační zdroje o EU a pomoci jim tak vytvořit si vlastní názor na výhody a nevýhody, které vstup do Evropské unie České republice přinese. Druhou základní vstupní informační branou, na kterou kampaň upozorňuje, je server Euroskop.

Linku zřídilo v rámci komunikační strategie ČR před vstupem do EU Ministerstvo zahraničních věcí a byla uvedena do provozu 1. října 2001. Zaškolení operátoři jsou schopni odpovědět na základní otázky týkající se EU a přípravy ČR na vstup. V případě zájmu o další informace poradí, kam se obrátit.

 www.euroskop.cz

Článek ze dne 16. listopadu 2001 - pátek