logo itpoint.cz

Změny v tarifech Volám málo, Slyším Vás a Dohoda s Oskarem uskuteční od pátku 14. září 2001

Jak již firma oznámila v tiskové zprávě, tarif "Volám Málo" určený zákazníkům preferujícím nižší měsíční poplatky, bude nyní nabízet o pět volných minut měsíčně více. Cena hovorného nad volné minuty je snížena ze šesti na pět korun, stejně jako cena za posílání faxů a dat.

Jak firma oznámila v tiskové zprávě ( viz. >>> ), tarif "Volám Málo" určený zákazníkům preferujícím nižší měsíční poplatky, bude nyní nabízet o pět volných minut měsíčně více. Cena hovorného nad volné minuty je snížena ze šesti na pět korun, stejně jako cena za posílání faxů a dat.

Ceny za odeslání krátkých textových zpráv (SMS) do jiných sítí jiných operátorů u tarifů Slyším Vás a Dohoda s Oskarem se zvyšují na 1,50 koruny. Ceny za SMS odeslané v rámci sítě Oskar zůstávají na dosavadní úrovni, což v případě tarifu Slyším Vás znamená 0,50 koruny ve špičce nebo 0,35 koruny mimo špičku. U obou zmíněných tarifů se zároveň snižují ceny za přístup na WAP - v případě Slyším Vás ze 14 na dvě koruny za minutu, v případě Dohody s Oskarem ze tří na dvě koruny. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

Výrazně podstatnější změnu ve struktuře a ceně svých tarifů učinila k 1. září společnost RadioMobil, provozující síť Paegas. Jejich hlavními výhodami mají být především nižší sazba pro volání v rámci sítě Paegas, jednotné ceny po celý týden, sekundová tarifikace a zlevnění SMS zpráv. Další cenové výhody mohou získat uživatelé nedotovaných telefonů, kteří se operátorovi smluvně zavážou na dobu dvou let.

 http://www.pointa.cz - Česká informační agentura
pk

Článek ze dne 3. září 2001 - pondělí