logo itpoint.cz

Zřízení pevné telefonní linky je nyní výrazně výhodnější

Podstatně výhodnější je od 1.4. 2001 do 31.5. 2001 zřízení nové telefonní linky Českého Telecomu.

Podstatně výhodnější je od 1.4. 2001 do 31.5. 2001 zřízení nové telefonní linky ČESKÉHO TELECOMU. Zatímco doposud byla cena za tuto službu 3500,- Kč, nová nabídka balíčků (zřízení telefonní stanice + bezšňůrový telefon nebo externí faxmodem) umožňuje zavést telefonní linku již od 2990,- Kč. Zákazník tak může získat jeden ze tří typů bezšňůrových telefonů. Fanoušci internetu si mohou zvolit namísto dodávky bezšňůrového telefonu jeden ze dvou typů moderních externích faxmodemů.

Součástí nabídky je bezplatné zřízení schránky Memobox Komfort plus a služby Přesměrování hovorů. Jako bonus přidává ČESKÝ TELECOM jeden měsíční paušál zdarma. Zákazníci, kteří využijí této nabídky, si mohou požádat o zavedení jednoho z volitelných cenových programů ČESKÉHO TELECOMU, které začínají rovněž platit od 1.4. 2001.

"Věřím, že zákazníci využijí naší nabídky, která jim umožní dosáhnout vysokého komfortu telefonování za cenu ještě nižší než doposud," řekl Kamil Čermák, výkonný ředitel ČESKÉHO TELECOMU pro prodej a marketing. Zvýhodněné nabídky mohou zákazníci využít, pokud podepíší smlouvu v délce trvání minimálně 18 měsíců. Tato akce trvá do 31.5. 2001 nebo do vyčerpání zásob koncových zařízení. Ještě levněji si mohou telefonní linku opět pořídit ti zákazníci, kteří svou telefonní stanici ČESKÉHO TELECOMU zrušili v době od 1.1. 1999 do 28.2. 2001. Na opětovné zřízení telefonní stanice se poskytuje sleva ve výši 500 Kč.

Přehled nabízených bezšňůrových telefonů a faxmodemů a další informace o nabídce lze získat na internetové adrese www.telecom.cz , na bezplatném čísle Telefonického centra služeb 0800 123 456 nebo v prodejních místech ČESKÉHO TELECOMU.

ČESKÝ TELECOM, a.s., je vedoucí telekomunikační společností v České republice. V oblasti poskytování hlasových služeb se počet jeho zákazníků blíží již čtyřem miliónům. Prostřednictvím své dceřiné společnosti EuroTel Praha, spol. s r.o., se významně podílí také na trhu mobilních služeb. Zásadní přestavbou sítě, uskutečněné zejména ve druhé polovině 90. let, rozšiřuje nabídku o nejmodernější telekomunikační produkty. Pozornost přitom věnuje především využití růstového potenciálu datových a internetových služeb.

 www.telecom.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 3. dubna 2001 - úterý