logo itpoint.cz

2N Telekomunikace mění svou organizační strukturu

Změny v organizační struktuře a vznik nových oddělení firmy ohlásil tuzemský výrobce telekomunikačních zařízení 2N Telekomunikace. Staronovým generálním ředitelem společnosti byl od 1. května jmenován Miroslav Hofman, který funkci ředitele zastával již od samého vzniku 2N.

Nová organizační struktura 2N TELEKOMUNIKACE a.s., zavedená k 1.5. 2002 představuje další krok firmy ke zkvalitnění služeb zákazníkům. Změna struktury řízení spolu se vznikem nových oddělení jsou předpokladem rozvoje péče o tuzemského zákazníka, včetně segmentu malých a středních firem. Širší nabídkou služeb osloví 2N také obchodní partnery. Následující řádky Vás seznámí s útvary, s nimiž se budete setkávat.

Vedení společnosti
Generálním ředitelem 2N TELEKOMUNIKACE a.s. byl představenstvem jmenován Miroslav Hofman, který je ředitelem 2N od založení v roce 1991. Pozici výkonného ředitele bude nadále zastávat ing. Roman Pihan. Třetí ze zakladatelů 2N, ing. Hanuš Brychta, je jmenován zmocněncem vedení pro jakost.

Divize obchodu
Divize obchodu poskytuje veškeré služby zákazníkům a obchodním partnerům v České Republice. V současné době jsou kromě výrobků, jejich instalace a servisu dlouhodobě zajišťovány také služby, včetně dálkového dohledu zařízení. Kromě prodeje výrobků zajišťuje řadu činností spojených s poskytování profesionálních služeb pro zákazníky, včetně řízení obchodní a partnerské sítě, marketingu a propagace. Ředitelem obchodní divize byl jmenován ing. Tomáš Trefný. Od roku 1996 byl ředitelem divize Obchodně technických služeb, která se orientovala na prodej, provoz a servis síťových technologií pro přenos hlasu a od roku 1993 vedl vývoj některých produktů 2N.

Divize obchodu zastřešuje řadu útvarů, specializovaných na vybrané cíle :

Další důležité činnosti, zejména řízení jakosti a ekonomika společnosti 2N jsou řízeny přímo výkonným ředitelem 2N TELEKOMUNIKACE a.s. ing. Romanem Pihanem.

Detailní informace o nové organizační struktuře můžete získat na Jarní partnerské konferenci 5. června 2002. Součástí programu bude také představení vedoucích pracovníků.

 www.2n.cz

Článek ze dne 7. května 2002 - úterý