logo itpoint.cz

2N Telekomunikace nabízí rychlé zprovoznění firemní komunikace

Pro firmy, postižené povodněmi ve všech regionech České republiky, nabízí 2N programy pomoci, zaměřené na obnovu firemní komunikace. Programy zahrnují řešení v případě nefunkčních telefonních linek, přerušovaných dodávek elektrické energie, i ústředen zničených zátopami.

Pro firmy, postižené povodněmi ve všech regionech České republiky, nabízí 2N programy pomoci, zaměřené na obnovu firemní komunikace. Programy zahrnují řešení v případě nefunkčních telefonních linek, přerušovaných dodávek elektrické energie, i ústředen zničených zátopami.

2N připravila řadu dotovaných balíčků, jejichž cena se pohybuje mezi třiceti a padesáti procenty běžných prodejních cen, zajišťuje odbornou instalaci i ekologickou likvidaci nefunkčních ústředen. Stávajícím zákazníkům nabízí 2N další výrazné slevy.

Dočasná pomoc je k dispozici firmám také v podobě zápůjček malých ústředen se zálohovaným zdrojem a GSM bran ATEUS pro zajištění komunikace po dobu výpadku pevných telefonních linek.

1. DOTOVANÉ Balíčky první pomoci

Balíčky jsou určeny pro firmy, kterým voda zaplavila jejich pobočkovou telefonní ústřednu. Podmínkou získání balíčku je odevzdání staré, záplavami poškozené telefonní ústředny, aby ji 2N ekologicky zlikvidovala. Balíčky lze podle potřeby rozšířit až na 500 telefonních linek.

Balíček ATEUS® - OMEGA

Cena

balíčků

Obvyklá

prodejní cena

Dotace 2N TELEKOMUNIKACE

pro zátopami poškozené firmy

Označení

Státní linky

Vnitřní linky

           

1/6

1

6

5 000 Kč

18 280 Kč

73%

2/12

2

12

15 000 Kč

29 040 Kč

49%

6/24

6

24

25 000 Kč

56 320 Kč

56%

Na tyto balíčky se nevztahují dealerské slevy Ceny jsou bez DPH

2a. ATEUS VĚRNOSTNÍ

Pro ty, kterým záplavy zničily ústřednu značky ATEUS (ATEUS® 420, Omega, Delta), nabízíme ještě výhodnější podmínky, a to 5 % slevu na rozšíření dotovaných balíčků.

2b. ATEUS a POJIŠTĚNÍ

Ti z Vás, kteří mají PBX ATEUS zároveň získali zdarma roční pojištění, které kryje veškeré škody a to i způsobené záplavami. Toto pojištění platí 12 měsíců od zakoupení PBX za předpokladu, že jste Vy nebo Vaše servisní organizace odeslali Registrační kartu. Toto pojištění jste si pak sami mohli prodloužit. Pokud jste tak učinili, můžeme Vás ubezpečit, že jsou kryty opravdu veškeré škody (máme k dispozici písemné potvrzení pojišťovny). Nejste–li si jisti nebo potřebujete poradit, obraťte se na naše Kontaktní cetrum.

3. a 4. ZÁPŮJČKy

Pro ty, jejichž telefonní ústředna bude nefunkční dočasně nebo je v pořádku, ale nefungují jim pevné telefonní linky veřejné sítě, či jim trvale nejde elektrický proud.

Těmto firmám zapůjčíme k okamžitému zprovoznění komunikace s okolím jednoduché zálohované analogové PBX či GSM brány na potřebnou dobu. V případě, že se poškozený telekomunikační systém nepodaří zprovoznit a objednáte si do konce letošního roku telekomunikační systém ATEUS®, bude Vám celá výše zápůjčky vrácena zpět.

3. Zálohované systémy – máte-li problémy s el. proudem umožní Vám zálohování jakéhokoli systému (Delta, Omega, A-420, GSM brána) překlenout určitou dobu bez el. energie.

4. Pokud nefungují pevné linky = nelze po nich volat ven ani dovnitř, lehce je nahradí analogové či ISDN GSM brány, které Vám okamžitě poskytnou stejný komfort jako linky ČT .a.s..

Již více než 3 roky pojišťuje 2N zdarma všechny své PBX, mimo jiné i proti povodním. Naši zákazníci nyní mají o jeden problém méně. A takových důležitých drobností (např. i 36 měsíců záruka na PBX), u nás najdete více.


Velké záplavy v Praze zasáhly i Modřany, místo, kde sídlí 2N TELEKOMUNIKACE a.s.  Povodeň se nevyhnula ani areálu 2N. Díky včasné a důkladné přípravě se škody podařilo minimalizovat, takže od pondělí 19.8. jsou útvary 2N opět v plném provozu, připraveny pomoci zákazníkům s obnovou jejich komunikačních systémů či nabídnout nová komunikační řešení.

 www.2n.cz

Článek ze dne 21. srpna 2002 - středa