logo itpoint.cz

Akcionáři Contactelu se shodli na stabilizaci financování společnosti

České Radiokomunikace a TDC Internet A/S se na společné schůzce dohodli na navýšení základního kapitálu Contactelu o 1.575 mil Kč.

Akcionáři společnosti Contactel s.r.o. - ČESKÉ RADIKOMUNIKACE a.s. a TDC Internet A/S, se na společné schůzce dohodli na dalších krocích souvisejících s jejich investicemi ve společnosti Contactel s.r.o., zejména se jednalo o následující body :

Na základě dohody mezi společnostmi ČRa, a.s., Contactel a TDC Internet A/S budou moci ČESKÉ RADIOKOMUNIKACE a.s. vyvíjet a nabízet služby koncovým zákazníkům včetně služeb s přidanou hodnotou jako jsou hlasové služby a Internet, jež budou vhodně doplňovat již tradiční pozici ČRa, a.s. jako poskytovatele služeb firemním zákazníkům.

"ČRa, a.s. jsou přesvědčeny že toto rozhodnutí je krokem kupředu, jenž posílí naši pozici na českém telekomunikačním trhu. Na základě této dohody bylo dosaženo pevného základu pro budoucí rozvoj a růst ČRa, a.s. prostřednictvím rozšíření tradičního spektra služeb a využitím hlavních kompetencí.", dodala v komentáři Dagmar Francková, tisková mluvčí společnosti.

 www.cra.cz

Článek ze dne 2. července 2002 - úterý