logo itpoint.cz

Alcatel OmniPCX 4400 získal podruhé ocenění Výrobek roku od předních časopisů v oboru telekomunikací

Společnost Alcatel je uvedena jako jeden ze tří předních dodavatelů komunikačních serverů na bázi IP na trhu středních a velkých podniků.

Společnost Alcatel oznámila, že její produkt Alcatel OmniPCX 4400 získal již podruhé za sebou ocenění Výrobek roku ("Product of the Year"), udělený časopisy Internet Telephony a Communications Solutions. Společnost Alcatel získala za OmniPCX 4400 celkem 10 ocenění od chvíle, kdy byl tento revoluční IP PBX produkt před dvěma roky uveden na severoamerický trh.

"Ocenění Výrobek roku svědčí o úspěchu OmniPCX 4400 společnosti Alcatel v Severní Americe," prohlásil Tom Wilburn, Senior Vice President divize Alcatel North American enterprise business. "Podle současné zprávy o tržním podílu IP-PBX (1) je společnost Alcatel jedním ze tří předních výrobců IP PBX, dominujících na trhu středních a velkých podniků. Pokračující vývoj produktů a klíčová partnerství v následujících měsících dále posílí vedoucí postavení společnosti Alcatel jako dodavatele komunikačních řešení na bázi IP."

"OmniPCX 4400 společnosti Alcatel je jednoznačnou špičkou v oblasti systémů IP PBX v oboru IP telefonie. Jsme hrdí na to, že můžeme ocenit jejich tvrdou práci a inovativnost oceněním Výrobek roku 2001," uvedl Rich Tehrani, prezident TMC a šéfredaktor časopisu INTERNET TELEPHONY®.

Podle vedoucího redakce časopisu INTERNET TELEPHONY Grega Galitzina, byl produkt OmniPCX 4400 společnosti Alcatel zvolen, protože představuje skutečnou novinku, což je hlavním atributem nositelů ocenění Výrobek roku.

"Cílem ocenění Výrobek roku je nejen vyzdvihnout vynikající týmy, které vyvinuly a vyrobily produkty a služby na našem seznamu oceněných, ale také vzdělávat naše čtenáře v oblasti široké nabídky tohoto trhu. Výběr vítězů ceny byl složitý a náš redakční tým věnoval mnoho času studiu přihlášek, které jsme obdrželi od dodavatelů, jakož i zkoumání materiálů, které jsme sami během minulého roku nashromáždili," dodal Galitzine.

Alcatel OmniPCX 4400 je hlasový komunikační systém poslední generace na bázi IP. OmniPCX 4400 společnosti Alcatel je založen na architektuře klient/server systému UNIX a je přizpůsobitelný pro rozdílné počty uživatelů od 50 do 50 000, podporuje širokou škálu telefonních možností - IP, digitální, analogovou, bezdrátovou či softwareovou telefonii, nabízí vysokou spolehlivost, integrované aplikace jako např. mobilitu, zasílání zpráv a kontaktní centrum, podporu přenosu hlasu přes IP (Voice-Over IP) s kvalitou správy služeb, rozsáhlé možnosti práce se sítí a komplexní správu sítě.

 www.alcatel.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 8. února 2002 - pátek