logo itpoint.cz

Aliatel nabízí sjednání služeb prostřednictvím internetu

Všichni, kdo čekali na otevření nových možností liberalizovaných telekomunikací, jako je zejména volba operátora, mají nyní u Aliatelu šanci sjednat si jeho služby také prostřednictvím internetu

Na webových stránkách Aliatelu pod odkazem "On-line sjednání služeb" najdete nabídku hlasových, datových a internetových služeb, které si lze pomocí internetu objednat. Pokud si vyberete, dostanete se nejen k detailním informacím o vybrané službě, ale je zde také umístěn návod, jak postupovat při on-line sjednávání služeb, spolu s elektronickým formulářem, který je věrnou kopií tištěné smlouvy. Tento formulář po vyplnění pouze odešlete a o ostatní se již postarají zaměstnanci kontaktního centra Aliatelu. Formulář lze zasílat přímo z webu, nebo si jej můžete vytisknout z formátu pdf a zaslat vyplněný a podepsaný na adresu kontaktního centra Aliatelu. Smlouva uzavíraná na internetu bude zpracována v den, kdy ji odešlete. Její přijetí Vám bude do druhého dne potvrzeno a současně Vám budou zaslány další podrobné informace jak k vybrané službě samotné, tak k postupu jejího zřizování. Lhůta pro zřízení služby je u každé služby jiná, například u telefonní služby Business Call Smart činí maximálně 7 pracovních dnů.

“Jako u všech našich aktivit, i tentokrát jsme kladli důraz na přání našich zákazníků a zprovoznili tak nástroj, který zjednodušuje a urychluje zpracování standardních objednávek zákazníků,” uvádí Petra Kopecká z oddělení PR společnosti Aliatel. Webové stránky Aliatelu spravuje společnost Deepend, která je v současnosti aktivní v sedmi hlavních tvůrčích oblastech, které se vzájemně do značné míry prolínají: webový design a vývoj, konvergentní média, multimédia, hry, “moving image” a grafický design. Se společností Aliatel spolupracuje již od roku 2000.

 www.aliatel.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 12. července 2002 - pátek