logo itpoint.cz

Aliatel poskytuje služby Glaverbelu Czech

Výběrového řízení na dodavatele hlasových služeb se zúčastnilo celkem devět společností, přičemž o výběru Aliatelu, coby dodavatele služeb rozhodly jak nabízené ceny, tak především vysoký standard péče o zákazníka.

Společnost Aliatel a.s. se zařadila mezi dodavatele telekomunikačních služeb pro teplickou společnost Glaverbel Czech a.s., největšího výrobce plochého skla ve střední a východní Evropě.

Výběrového řízení na dodavatele hlasových služeb se zúčastnilo celkem devět společností, přičemž o výběru Aliatelu, coby dodavatele služeb rozhodly jak nabízené ceny, tak především vysoký standard péče o zákazníka. Dalším faktorem, který rozhodl byla také nabídka doplňkových služeb jako sekundová tarifikace či nepřetržitý dohled nad službou 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Předmětem smlouvy je poskytování veřejné telefonní služby Business Call Direct.

"Od samého počátku jsme byli připraveni přinést na český telekomunikační trh alternativu. Společnostem, se kterými jsme doposud uzavřeli smlouvu o poskytování telekomunikačních služeb, se snažíme nabídnout především profesionální partnerský přístup, nadstandardní úroveň realizace služeb a jejich vysokou spolehlivost a kvalitu," říká generální ředitel Aliatelu, ing. Jiří Hubka.

Mezi zákazníky využívající veřejnou telefonní službu Business Call Direct společnosti Aliatel a.s. patří například AVX Lanškroun, Škoda Plzeň, Západočeská energetika, STOCK Plzeň, Plynostav Pardubice, Termoking Kolín, Keramika Horní Bříza, Bank Austria Creditanstalt Czech Republic či Ericsson.

 www.aliatel.cz

Článek ze dne 26. dubna 2002 - pátek