logo itpoint.cz

Aliatel rozšiřuje svou nabídku datových služeb

Služba Frame Relay byla začátkem května rozšířena o volitelný pronájem a správu koncových zařízení a nové typy pevných virtuálních okruhů (PVC).

Společnost Aliatel rozšířila od 1.5. 2002 nabídku jedné ze svých datových služeb, konkrétně služby Frame Relay. Služba byla rozšířena o volitelný pronájem a správu koncových zařízení a nové typy pevných virtuálních okruhů (PVC).

Tato služba je vhodná pro zákazníky s vysokými požadavky na provozní spolehlivost služby a outsourcing správy koncových zařízení.

Využitím pronájmu a správy koncových zařízení odpadají zákazníkovi náklady na jejich pořízení a provoz. Navíc při použití nových typů pevných virtuálních okruhů může zákazník ušetřit až 45 % za provoz přístupových linek, které tvoří podstatnou část ceny služby. Zákazníkovi je také nabídnuto cenově efektivní propojení několika centrálních míst datové sítě pomocí záložních pevných virtuálních okruhů.

Zásadní výhodou rozšířené nabídky je dodání komplexní služby, kdy jediným dodavatelem je Aliatel, který je také odpovědný za její celé řešení a správu.

"Nabídkou se snažíme vyjít vstříct individuálním potřebám našich zákazníků. Přebíráme plnou odpovědnost za provoz služby a zákazník se tak může věnovat svým obchodním činnostem", řekl produkt manažer datových služeb společnosti Aliatel Vladimír Kos.

Zákazníky využívajícími služby Frame Relay jsou například MAFRA a.s., Raiffeisenbank a.s., eBanka a.s., Nestlé Česko s.r.o.

 www.aliatel.cz

Článek ze dne 29. května 2002 - středa