logo itpoint.cz

Aliatel zavádí Profit Call 900

Nová telefonní služba Profit Call 900 pro firemní klientelu znamená službu placeného volání se zvláštním tarifem, která umožňuje poskytování informačních, poradenských, konzultačních a jiných odborných služeb s celostátním rozsahem

Od 1. srpna 2002 zavádí Aliatel nové audiotexové služby pod názvem Profit Call. Jedná se o službu placeného volání se zvláštním tarifem, která umožňuje poskytování informačních, poradenských, konzultačních a jiných odborných služeb s celostátním rozsahem.

"Uvedením této služby na trh jsme zcela doplnili nabídku telefonních služeb. V tuto chvíli nabízíme službu přímého připojení - Business Call Direct, službu využívající volbu operátora - Business Call Smart a služby tzv. barevných linek, což je bezplatná služba Profit Call 800 a služba se zvláštním tarifem, Profit Call 900,” řekla tisková mluvčí společnosti Aliatel Martina Kemrová.

Při využití služby Profit Call 900 mohou zákazníci společnosti Aliatel poskytovat svým zákazníkům vysoce žádané služby po telefonu, vybrat si z nabídky několika tarifů, využívat množstevní a věrnostní programy a spolupodílení operátora na propagaci zvolených telefonních čísel. Poskytování služby zahrnuje mimo jiné detailní vyúčtování zdarma, dostupnost ze sítí všech operátorů v ČR, zákaznickou podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a on-line info - okamžité informace o telefonním provozu a vyúčtování.

Zřízení služby je rychlé a jednoduché, službu lze zřídit jak pro jednu telefonní stanici, tak např. pro Call centrum. Pro uspokojení specifických potřeb zákazníků nabízí Aliatel možnost individuálních řešení konfigurace služby.

Služby s přístupovým číslem 900 vznikly přečíslováním a rozdělením služeb s předčíslím 0609 na služby obchodní a zábavné služby "pro dospělé". Tím byl dán prostor pro poskytování seriózních obchodních, informačních a poradenských služeb. Mezi oblasti, kterých se poskytování těchto telefonních konzultačních služeb týká, patří například: obchodní a průmyslové informace, reality, obchodování, překladatelství a tlumočnictví, právo a právní poradenství, pojišťovnictví, bankovnictví, finance, průzkumy trhu, direct marketing, reklamní akce a nabídka zboží, doprava, turistika, zdravotnictví, meteorologie a mnoho dalších zajímavých služeb. Další audiotexové služby, které Aliatel uvádí na trh jsou Profit Call 906, která je určena pro služby zábavního charakteru a Profit Call 909, určenou pro erotické linky a "služby pro dospělé".

   www.aliatel.cz

Článek ze dne 31. července 2002 - středa