logo itpoint.cz

Barum Continental si vybral Český Telecom

Obě společnosti uzavřely dohodu o poskytování telefonních služeb. Největší operátor v České republice se tak stane v příštích dvou letech výhradním poskytovatelem telefonních služeb pro všechny pobočky firmy Barum Continental spol. s r.o. Barum dosud využívala nabídky společnosti GTS.

Český Telecom a.s., a Barum Continental spol. s r.o. uzavřeli dohodu o poskytování telefonních služeb. Největší operátor v České republice se tak stane v příštích dvou letech výhradním poskytovatelem telefonních služeb pro všechny pobočky firmy Barum Continental spol. s r.o.

Barum dosud využívala nabídky společnosti GTS. Na základě výběrového řízení, kterého se zúčastnily významné telekomunikační společnosti, se největší výrobce pneumatik v Evropě rozhodl pro Český Telecom, a.s.

"Pro Český Telecom jako výhradního operátora jsme se rozhodli ve výběrovém řízení na základě jeho komplexní nabídky služeb, které garantuje na území celé ČR. Kapitálová síla společnosti zaručuje perspektivní spolupráci. Neznamená to však, že další účastníci výběrového řízení i nově vzniklí operátoři nebudou mít po dvou letech opět příležitost ucházet se o místo výhradního operátora. Tato liberalizace zároveň povede k dalšímu zlevňování a zkvalitňování služeb Českého Telecomu, který bude muset dokázat správnost našeho rozhodnutí i po 2 letech," sdělil Ing. Petr Matucha, ředitel divize nákup společnosti Barum Continental.

Český Telecom, a.s.poskytne služby nejvyšší kvality, včetně ISDN služeb, pro sídlo společnosti v Otrokovicích a současně dalších pro 12 regionálních středisek, 52 firemních prodejen v ČR, i pro dceřiné společnosti zákazníka.

 www.telecom.cz

Článek ze dne 23. července 2002 - úterý