logo itpoint.cz

BCE Teleglobe získává nového významného kliemta UPC

Společnost BCE Teleglobe, která na českém telekomunikačním trhu poskytuje mezinárodní telefonní služby a připojení do celosvětové sítě Internet, získala v první třetině tohoto roku dalšího významného klienta, společnost UPC.

Společnost BCE Teleglobe, která na českém telekomunikačním trhu poskytuje mezinárodní telefonní služby a připojení do celosvětové sítě Internet, získala v první třetině tohoto roku dalšího významného klienta, společnost UPC.

Společnost UPC, která je známa jako jeden z největších poskytovatelů kabelové televize a internetového připojení koncovým zákazníkům v České republice, uzavřela se společností BCE Teleglobe smlouvu o poskytování vysokorychlostního připojení do globálního Internetu prostřednictvím internetové páteřní sítě BCE Teleglobe. Smlouva se týká připojení prostřednictvím 100 Mb/s linky. BCE Teleglobe získala nového klienta na základě cenové nabídky a technického řešení a společnost UPC si od nového připojení slibuje zvýšení spolehlivosti a kvality přenosu dat pro své koncové zákazníky.

"Podařilo se nám vyhrát náročná výběrová řízení a jsem velmi potěšen, že se nám podařilo získat takového zákazníka jako je společnost UPC, " řekl František Šamla, regionální ředitel společnosti BCE Teleglobe pro střední Evropu."Věřím, že UPC bude naprosto spokojena se svou volbou a námi poskytovanými službami."

"Vybrali jsme si společnost, která nám poskytne nejlepší poměr kvality vůči ceně. Takovou společností je BCE Teleglobe, která nejenom zaručuje kvalitu svých služeb, ale i po stránce technického řešení je pro nás profesionálním partnerem," řekl František Malina, tiskový mluvčí společnosti UPC Česká republika, a. s.

UPC využívá jedné z balíku služeb UBS (Usage Based Services), které jsou zpoplatňovány na základě skutečného využití poskytovaného pásma v daném měsíci, přičemž zákazník má k dispozici neomezenou kapacitu až do výše odpovídající rychlosti portu.

"Jsme rádi, že společnost UPC si vybrala právě jednu z balíku služeb UBS. Je to řešení, které umožňuje neomezený růst provozu v reálném čase, což UPC dává možnost pokrýt neustále vzrůstající poptávku po internetové službě Mistrál," řekl Libor Maček, Sales Manager společnosti BCE Teleglobe.

Společnost BCE Teleglobe je jedním z největších globálních poskytovatelů telekomunikačních a internetových služeb. Svým zákazníkům umožňuje maximalizovat potenciál využití Internetu prostřednictvím svých hostingových služeb, šířením obsahu a celosvětovou možností připojení k Internetu. Telekomunikační síť společnosti spojuje Severní Ameriku s více než 240 zeměmi a teritorii. S majetkovým podílem ve více než jednom stu podmořských kabelů je společnost BCE Teleglobe třetím největším mezinárodním vlastníkem optických kabelových systémů. V poskytování mezikontinentálního přístupu do Internetu a v poskytování přístupu do internetu přes satelitní spoje zaujímá BCE Teleglobe vedoucí pozici. BCE Teleglobe je vlastněn Bell Canada Enterprises (BCE) Inc. s centrem v Montrealu v Kanadě.

 www.teleglobe.com

Článek ze dne 16. dubna 2002 - úterý