logo itpoint.cz

Bezdrátový telefon KX-TG2680N od Panasonicu získal ocenění v Las Vegas

Tento model jako jediný z bezdrátových telefonů poskytuje plnohodnotnou funkci Caller ID, převádějící text do řeči. Funkce umožňuje zjistit identitu volajícího ještě před zvednutím sluchátka.

Společnost Panasonic si z letošního ročníku výstavy International Consumer Electronics Show pořádané v Las Vegas odnesla prestižní ocenění Best of Innovations pro čtyři své produkty. Odborná porota navíc udělila dalším třem výrobkům firmy ocenění Innovations Honoree.

V letošním pátém ročníku udílení cen Innovations 2002 Best of Innovations byly oceněny nejlepší výrobky ve všech kategoriích se třemi nebo více zástupci. Držitelé ocenění měli možnost využít širokého prostoru v propagačních materiálech celé akce a v průběhu přehlídky jim byla věnována zvláštní výstavní sekce.

Panasonic získal ocenění Best of Innovations mimo jiné i za bezdrátový telefon KX-TG2680N 2.4GHz GigaRange s funkcí Talking Caller ID. Tento model jako jediný z bezdrátových telefonů poskytuje plnohodnotnou funkci Caller ID, převádějící text do řeči. Funkce umožňuje zjistit identitu volajícího ještě před zvednutím sluchátka.

Přihlášené výrobky posuzuje porota složená z předních odborníků v oboru. Už sedmým rokem je poradcem při udílení cen asociace IDSA (Industrial Designers Society of America). K základním hodnotícím kritériím patří užitná hodnota výrobku, míra technologické inovace a design.

Ocenění se dostává nejpokročilejším produktům v kategoriích audio, video, záznamová média, příslušenství, hardware a software, herní zařízení, domácí spotřebiče, integrované domácí systémy, mobilní elektronika, mobilní kancelář, kancelářské vybavení, internet, osobní elektronika, digitální zpracování obrazu, satelitní systémy, telefony a mobilní komunikace.

Přehlídka International CES proběhla od 8. do 11. ledna 2002. Oceněné výrobky firmy Panasonic byly k vidění ve stánku číslo 30733 v pavilonu hotelu Las Vegas Hilton.

 www.panasonic.cz

Článek ze dne 30. ledna 2002 - středa