logo itpoint.cz

Budějovický Budvar využívá datové služby Českého Telecomu

Český Telecom se stal výhradním dodavatelem hlasových a datových služeb pro Budějovický Budvar, n.p. Příslušnou smlouvu podepsali v listopadu Petr Jánský, ekonomický manažer Budějovického Budvaru a za Český Telecom Jiří Kulík, oblastní ředitel pro přímý prodej Jižní a Západní Čechy.

ČESKÝ TELECOM, a.s., se stal výhradním dodavatelem hlasových a datových služeb pro Budějovický Budvar, n.p. Příslušnou smlouvu podepsali v listopadu Petr Jánský, ekonomický manažer Budějovického Budvaru a za ČESKÝ TELECOM Jiří Kulík, oblastní ředitel pro přímý prodej Jižní a Západní Čechy.

"Pro ČESKÝ TELECOM jsme se rozhodli na základě nabídky, která optimálně technicky i finančně sladila veškeré naše komunikační potřeby," uvedl Petr Jánský, ekonomický manažer Budějovického Budvaru. "Významným kritériem bylo také splnění požadavku k zajištění kvalitního, spolehlivého a rychlého propojení se všemi osmi distribučními centry v České republice," doplnil Petr Jánský.

"Podpis smlouvy s tak významným pivovarem, jakým je Budějovický Budvar, považujeme za jeden z našich velkých úspěchů nejen z regionálního pohledu," sdělil Jiří Kulík, oblastní ředitel pro přímý prodej Jižní a Západní Čechy. "Uzavření smlouvy je důkazem, že ČESKÝ TELECOM se dokáže svými službami a profesionálním přístupem standardně prosadit i v plně liberalizovaném prostředí," doplnil Jiří Kulík.

Mezi nejvýznamnější poskytované služby patří FRAME RELAY, 2 Mbitové připojení a linky euroISDN2. Kromě nich využívá Budějovický Budvar také videokonferenční spojení. ČESKÝ TELECOM i v tomto případě dokázal nabídnout komplexní řešení, které nabízí velmi výhodný poměr kvality a ceny.

 www.telecom.cz

Článek ze dne 19. prosince 2002 - čtvrtek