logo itpoint.cz

Business Connect - integrované řešení pro hlas, internet a data od Contactelu

Business Connect představuje řešení šité na míru zejména malým a středním podnikům, kterým přináší internetové, datové a hlasové služby prostřednictvím jednotné technologické platformy.

Contactel uvádí na trh novou službu Business Connect, která představuje komplexní řešení hlasových, datových a internetových služeb pro malé a střední podniky s možností výrazné úspory telekomunikačních poplatků.

Řešení nabízí vedle plnohodnotné telefonní služby a přístupu do sítě Internet rovněž možnost datového a hlasového propojení vzdálených poboček firmy. Služba je díky své modulární koncepci otevřená pro snadnou a rychlou aktivaci dalších služeb z portfolia společnosti Contactel, např. služby Infolinka nebo 0800 International.

Zákazník vedle nulových investičních nákladů, výhodných cen za přístup k internetu nebo hlasového a datového propojení poboček za paušální poplatky, ušetří cca 20 % na hovorném v místním, meziměstském, mobilním a mezinárodním telefonním provozu. Služba Business Connect je zajímavým řešením pro zákazníky s jednou a více pobočkami, jejichž měsíční účet za telefonní služby přesahuje 10.000 Kč a pro něž je přístup k internetu a efektivní interní komunikace nezbytným předpokladem úspěchu.

"Business Connect představuje řešení šité na míru zejména malým a středním podnikům, kterým přináší internetové, datové a hlasové služby prostřednictvím jednotné technologické platformy," uvedla při uvedení služby Jette Kruhoffer, obchodní ředitelka Contactelu.

Spuštěním služby byla završena intenzivní spolupráce vývojových týmů společností Contactel s.r.o. a Cisco Systems Czech Republic, s.r.o., které společně více než 6 měsíců pracovaly na komplexním řešení využívajícím multiservisní směrovače Cisco Systems, AVVID architekturu a špičkovou technickou infrastrukturu společnosti Contactel.

V tuto chvíli je Contactel jedinou společností na trhu, která takové integrované řešení zákazníkům nabízí . Contactel přitom využívá svého vedoucího postavení na trhu internetových služeb pro podnikatelské zákazníky a významné pozice na trhu hlasových služeb.

 www.contactel.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 5. března 2002 - úterý