logo itpoint.cz

České Radiokomunikace podporují kulturní tradice v České republice

I v letošním roce jsou České Radiokomunikace partnerem XI. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov 2002, který se koná ve dnech 2. - 24. srpna 2002 v Českém Krumlově.

Společnost ČESKÉ RADIOKOMUNIKACE a.s. je i v letošním roce partnerem XI. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov 2002, který se koná ve dnech 2. - 24. srpna 2002 v Českém Krumlově. ČESKÉ RADIKOMUNIKACE a.s. jsou již tradičním partnerem tohoto neobyčejně významného kulturního setkání téměř všech nejvýznamnějších osobností světové vážné hudby.

Letošního festivalu se zúčastní mimo jiné i Daniel Hůlka, Robert Stalmann, Dagmar Vaňkátová, Jana Brožová a přední český dirigent Jiří Bělohlávek. V Českém Krumlově se rovněž představí Česká filharmonie, Kvarteto Martinů, Ars cameralis a španělský soubor Arnau Reynés y Florit.

"Naše společnost si pochopitelně uvědomuje nezbytnost podpory těchto nekomerčních kulturních událostí, obzvláště pak v nyní poněkud opomíjené oblasti vážné hudby. Česká republika vždy patřila mezi hlavní činitele Evropské kultury. ČESKÉ RADIOKOMUNIKACE a.s. jsou rády, že podporují tuto tradici uchovat i do budoucna.", dodala v komentáři Dagmar Francková, tisková mluvčí společnosti.

 www.cra.cz

Článek ze dne 13. června 2002 - čtvrtek