logo itpoint.cz

České Radiokomunikace posilují komunikaci vůči zákazníkům

ČRa v úterý uspořádaly v nově zrekonstruovaných prestižních prezentačních prostorech nacházejících se přímo pod žižkovským televizním vysílačem prezentaci svých aktivit. Prezentace se zúčastnili významní zákazníci ČRa, alternativní operátoři a dodavatelé moderních technologií.

České Radiokomunikace uspořádaly dne 11.června 2002 prezentaci svých aktivit. Prezentace se zúčastnili významní zákazníci ČRa, a.s., alternativní operátoři a dodavatelé moderních technologií. Plánovaná akce proběhla v nově zrekonstruovaných prestižních prezentačních prostorech ČRa, a.s., nacházejících se přímo pod žižkovským televizním vysílačem.

Účastníci prezentace se seznámili s postupem vnitřní restrukturalizace společnosti a obdrželi informace o celém širokém portfoliu telekomunikačních a vysílacích služeb ČRa, a.s. Současně byly oznámeny práce na přípravě nových telekomunikačních služeb, digitální distribuci TV signálu, na službách nad protokolem IP a dalších, jejichž zavedení by mělo posílit postavení akciové společnosti ČESKÉ RADIKOMUNIKACE na telekomunikačním trhu a otevřít jí nové obchodní příležitosti.

"ČESKÉ RADIKOMUNIKACE a.s. jasně deklarovaly snahu udržet si významné postavení na českém telekomunikačním trhu jak v oblasti datových služeb tak služeb spojených s šířením a distribucí televizního a rozhlasového signálu. ČESKÉ RADIOKOMUNIKACE a.s. se prezentovaly jako stabilní a spolehlivá společnost, která je nejvhodnějším partnerem pro významné zákazníky v České republice.", uvedl Ing. Jaromír Charvát vedoucí divize telekomunikačních služeb ČRa, a.s.

"Poté, co společnost o svém vývoji a budoucích záměrech informovala akcionáře a investory na řádné valné hromadě v květnu tohoto roku, bylo zcela nezbytné o těchto krocích informovat i naše významné zákazníky, partnery a dodavatele. Otevřená informační a komunikační strategie je totiž jednou z našich hlavních priorit, kterou budeme i nadále rozvíjet.", dodala Ing. Dagmar Francková, tisková mluvčí společnosti.

 www.cra.cz

Článek ze dne 13. června 2002 - čtvrtek