logo itpoint.cz

Co chystá GTS na letošní Invex

GTS se rozhodla přijít s jiným přístupem k prezentaci na veletrhu Invex. Důraz bude klást na demonstraci používání nových technologií, její prostor na brněnském výstavišti tak bude připomínat spíše sofistikovanou kancelář než stánek. Tato Hi-Fi Office přitom bude umístěna v rámci prostoru regionální pobočky GTS v Brně, která trvale sídlí v Kongresovém centru BVV. Invex se tak zároveň stane Dnem otevřených dveří pobočky GTS, kde se návštěvníci seznámí například s call centrem, které je jinak pro veřejnost zavřené

Společnost GTS se rozhodla přijít s jiným přístupem k prezentaci na veletrhu Invex. Důraz bude klást na demonstraci používání nových technologií, její prostor na brněnském výstavišti tak bude připomínat spíše sofistikovanou kancelář než stánek. Tato Hi-Fi Office přitom bude umístěna v rámci prostoru regionální pobočky GTS v Brně, která trvale sídlí v Kongresovém centru BVV. Invex se tak zároveň stane Dnem otevřených dveří pobočky GTS, kde se návštěvníci seznámí například s call centrem, které je jinak pro veřejnost zavřené.

Mezi technologie GTS, které si budou návštěvníci moci vyzkoušet, patří videokonference, Traveller, IP VPN, vysokorychlostní internet. Společnost chce návštěvníkům prakticky ukázat, jak pracují moderní datové služby. Představí proto jednotné komunikační řešení, které umí bezpečně přenášet data, hlas a multimedia. Jiným fenoménem, který začíná měnit náš život, je elektronický podpis. Návštěvníci se naučí podepisovat prostřednictvím počítače a seznámí se s používáním elektronického průkazu totožnosti, tedy digitálním certifikátem.

 www.gtsgroup.cz

Článek ze dne 2. října 2002 - středa